Avaleht Uncategorized Samsung Galaxy Note 4 nutitelefoni läbivaatamine

Samsung Galaxy Note 4 nutitelefoni läbivaatamine

1
0

Uus Samsung Galaxy Note 4 on uusim raskekaalu, mis on sisenenud kasvavale “phablet” turule, mille vastaspoolel on nüüd äge konkurent Apple.

Kuid hea uudis Samsungi jaoks on see, et Galaxy Note 4 on nelja aasta pikkuse töö kulminatsioon selles suurema ekraaniga valdkonnas.

Ja tulemuseks on parem igakülgne toode, mis võib seista kõrvuti fännitud iPhone 6 Plus’iga.

Samsung on hakanud selles suurema ekraaniga valdkonnas tegutsema, kui Apple’i kangelas iPhone’il oli 3,5-tolline ekraan ja see julgus on end ära tasunud.

Galaxy Note 4 ekraan on 5,7-tolline – tegelikult on see suurem kui iPhone 6 Plussil (5,5-tolline), kuid seade on siiski veidi lühem. iPhone 6 Plus on aga kitsam ja õhem.

Ja kaubamärgiks olev S Pen on ka Note 4-ga kaasas – ilma selleta ei nimetatakski seda Note’iks – ning seda saab nüüd kasutada mitmel erineval viisil.

DESIGN

Üks kaebus Samsungi varasemate seadmete kohta oli see, et neil puudus ehituskvaliteet ja nad tundusid väga plastikust.

Seekord see nii ei ole.

Seadet ümbritseval metallraamil on lihvitud serv, mis on just õige nurga all, et pakkuda sära iga kord, kui seda liigutad.

See meenutas meile küll väga sarnaseid lihvitud servi, mis võeti kasutusele kaks aastat tagasi Apple’i iPhone 5 puhul.

Tagaküljel on nahkjas tekstuuriga paneel, mis lisab tootele luksuslikku tunnet.

Hoolimata oma õrnadest proportsioonidest (8,5 mm paksus) on see käes mõnusalt soliidne.

Ja vaatamata 5,7-tollisele ekraanile ei tundu see nii suur kui eelmised mudelid.

Teiste reaktsioon, kui näitasime neile Note 4, oli pigem see, kui kena see välja näeb, mitte see, kui suur see on.

See on järjekordne märk sellest, et suuremate ekraanidega nutitelefonid on muutunud uueks normaalsuseks.

EKRAAN

Taas kord on Samsung pakkunud hämmastava 5,7-tollise Quad HD Super AMOLED-ekraaniga, mille resolutsioon on 2560 x 1440.

Värvid ja selgus on suurepärased, nii et sisu näeb vapustav välja.

Sellise kvaliteediga ekraani ei ole raske vaadata terve päeva, olgu selleks siis veebi sirvimine, e-kirjade lugemine, rakenduste kasutamine või e-raamatute lugemine.

Isegi eredas päikesevalguses oli seda ikka üsna lihtne lugeda.

FEATURES

Galaxy Note 4-l on hulgaliselt funktsioone, mis sobivad nii maanteel liiklejatele kui ka multitegijatele.

Üks asi, mis on takistanud kasutajatel oma nutitelefonidega rohkem tööd teha, on ekraani suurus ja võimalus käivitada korraga mitu rakendust nagu arvutis.

Note 4 pakub siinkohal mõlemat: ekraan on piisavalt suur, et tööd teha, ning võimalus käivitada ja vaadata rakendusi samal ajal.

Split Window võimaldab teil käivitada kaks rakendust kummalgi pool ekraani, samas kui Pop Up Windows annab teile võimaluse lasta teise rakenduse hõljuda omaette aknas.

S Pen on samuti võimas tootlikkuse tööriist ja selle kõige ilmsemat kasutusvõimalust – ekraanile kirjutamist – on samuti täiustatud.

Selle tundlikkust on nüüd suurendatud, nii et kriipsude paksus ekraanil sõltub rakendatavast survest, täpselt nagu päris pliiatsi puhul.

S Pen’i saab kasutada ka nagu hiirt, et teksti täpsemalt valida, mis hõlbustab lõikamist, kopeerimist ja kleepimist ühest rakendusest või dokumendist teise.

Fotomärkus on veel üks funktsioon, mis võimaldab teoreetiliselt teksti pildistada, et muuta see redigeeritavaks dokumendiks.

Ütleme teoreetiliselt, sest me ei suutnud seda tööle saada – isegi kui ekraanil oli vaid paar sõna. Lõpuks oli see liiga raske, et isegi vaeva näha.

Nagu Galaxy S5-l, on ka Note 4-l sõrmejäljelugeja kodunupu all. Kahjuks on see sama kohmakas kui Galaxy S5-l ja töötab ainult siis, kui sõrm viiakse täpselt keskelt mööda koduklahvi.

Lukustuse avamiseks pidime seadet ühes käes hoidma ja teise käe sõrmega täpselt üle home-nupu jooksma. Lõpuks lülitasime selle välja ja läksime tagasi neljakohalise pääsukoodi juurde.

JUHTIMUS

Samsung Galaxy Note 4 kapoti all on neljatuumaline 2,7 GHz protsessor, mis teeb suure seadme ja ekraani sujuvaks ja kiireks tööks suurepäraselt tööd.

Samuti on sellel helde 3 GB RAM ja 32 GB sisemälu, mida saab laiendada microSD-kaardi pesa abil.

Nagu arvata võis, on seade väga kiire ning menüüdes ja rakendustes saab üsna kiiresti liikuda.

Pardal olev 16-megapiksline kaamera teeb suurepäraseid pilte. Sellel on OIS (optiline pildistabilisaator), mis tagab hägususevabade piltide tegemise.

Sensor imeb ka 60 protsenti rohkem valgust, nii et isegi hämaras olukorras näevad teie pildid palju paremad välja ja esikaamera on 3,7-megapikslise eraldusvõimega.

Ühendatavuse mõttes on Galaxy Note 4-l kõik uusimad ühendused, sealhulgas 4G, mis ühildub Telstra uue 4GX 700Mhz võrguga koos kiirema 802.11ac wi-fi ja Bluetooth 4.1-ga.

3220 mAh aku on palju tööd teha, et jõudu, et ilus 5,7-tolline ekraan ja protsessor ja kergesti kestis veidi üle päeva, mis meie arvates oleks võinud olla veidi parem, kui arvestada, kui suur on aku.

Kuid aku päästeväärtuseks on kiirlaadimisfunktsioon, mis suudab aku nullist 50 protsendini laadida vaid 30 minutiga. Tavaliselt kulub selleks veidi alla tunni.

Ja kui sa oled tõesti meeleheitel ja vajad aku energiat veelgi pikemaks venitada, siis on alati olemas Ultra Power Saving Mode (Ultra energiasäästurežiim).

VERDICT

Samsung Galaxy Note 4 on viinud suure ekraaniga nutitelefonid uuele tasemele, mille funktsioonid sobivad seadme lisandunud suurusega.

S Pen eristab seda “phabletit” jätkuvalt teistest, nagu ka selle hämmastav ekraan ja suurepärane jõudlus.

Samsung on Note 4 hinnastanud turu ülemise otsa 949 dollariga, seega võib see olla mõnele kasutajale kättesaamatu. Aga premium-toodetel on premium-hinnad.

Samsung Galaxy Note 4 on suurepärane seade kasutajale, kes tahab oma nutitelefonist veelgi rohkem kasu saada.

Samsung Galaxy Note 4

Hind: 949 dollarit

4,5 tärni

Seotud lood

Eelmine artikkelSamsung 75-tollise 8K Neo QLED Smart TV ülevaade – pidu silmadele ja kõrvadele
Järgmine artikkelSamsung Galaxy Note 9 läbivaatamine – võimsus, mis pakub kõikvõimalikke võimalusi

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia