Avaleht Uncategorized Samsung Galaxy Note 8 tahvelarvuti läbivaatamine

Samsung Galaxy Note 8 tahvelarvuti läbivaatamine

1
0

Galaxy Note 8 on Samsungi uusim 8-tollise ekraaniga tahvelarvuti, mis on osutunud klientide seas populaarseks, nagu iPad Mini on selgelt näidanud.

Kuid erinevalt iPad Minist on Galaxy Note 8-l – nagu ka teistel Samsungi Note’i toodetel – sisseehitatud S Pen pliiats ja võimalus otse ja täpselt ekraanile joonistada.

Kasutajatel on võimalik kasutada seadet kas S Peniga või tavalise puutetundliku tahvelarvutina.

Android Jelly 4.1.2 operatsioonisüsteemiga Galaxy Note 8-l on terav ja ere ekraan, mille resolutsioon on 1280 x 800 ning mille jõuallikaks on 1,6 GHz neljatuumaline protsessor.

Samsung Galaxy Note 8 on säilitanud sama disaini ja kurvid nagu tema väikevend Galaxy Note II nutitelefon.

See on 21 cm pikk 13,6 cm lai ja vaid 7,95 mm paks ning kaalub 340 g.

Sellise suuruse juures on seda lihtne ühe käega haarata ja seda ei ole raske pikemat aega hoida, sest see on nii kerge.

Note 8 esiküljel on füüsiline kodu ja kaks pehmet klahvi mõlemal pool – tagasi ja menüü. Samuti on esiküljel 1,3-megapiksline kaamera.

Paremal küljel on sisse-välja-lukustusnupp koos helitugevuse tõstmise ja langetamise nupuga, mille ülemises servas on kõrvaklapipesa ning alumises servas microUSB-port ja kõlarid.

Galaxy Note 8 ehituskvaliteet on soliidne, samas kui kinnine tagapaneel on valmistatud samast plastmassist, mida kasutati Galaxy Note II ja Galaxy S III ning S4 puhul.

Kuid erinevalt nendest teistest toodetest on Note 8 kinnine seade.

Ainult WiFi-ühendusega Note 8-l on 16 GB sisemälu, kuid sellel on microSD-kaardi pesa, et mälumahtu hõlpsasti laiendada.

Galaxy Note 8 silmapaistvaks omaduseks on S Pen, mis on mugavalt paigutatud seadme paremasse alumisse nurka.

Niipea, kui S Pen välja võtta, läheb seade kirjutamisrežiimi ja esitab algekraanil kirjutamis- ja joonistusrakendused ning mallid, nii et saad kohe sisse elada.

Note 8 ekraanil S Peniga kirjutamine on täpne ja tundlik.

Kasutajatel on võimalik muuta nii sulejoonte paksust kui ka värve, nii et see avab tõesti terve maailma loomingulisi võimalusi.

Note 8 ekraan on väga muljetavaldav ning veebilehed, pildid ja filmid näevad sellel suurepäraselt välja. Ja tänu selle mugavale suurusele on kõik teie lemmiksisu alati ja igal pool teie kõrval.

Samsung on pannud Androidi operatsioonisüsteemi peale ka oma TouchWiz kasutajaliidese, mis mõnede arvates võib takistada Androidi platvormi tõelist avatust ja kohandatavust.

Meile tundus, et TouchWiz’i kasutajaliides ei ole üldse nii pealetükkiv. Tegelikult pakkus see mõned unikaalsed funktsioonid, sealhulgas võimaluse jagada ekraani ja käivitada kahte rakendust korraga.

Kuna Note 8 on nii mugava suurusega, sobib see ideaalselt ereaderina kasutamiseks ning lugejakeskus toimib teie virtuaalse raamaturiiulina, kuhu saab oma lemmikraamatuid osta ja salvestada.

Kuid see läheb veel ühe sammu võrra kaugemale, sest S Pen’i kasutades on võimalik kasutada lugemisrežiimi. See võimaldab lugejal teha märkmeid otse ekraanil.

Saate lõigud kopeerida, neid esile tõsta ja isegi kirjutada nende esile tõstetud lõikudega seotud märkmeid.

S Pen saab mängu tulla ka S Planneriga kalendrikannete tegemisel.

AirView on veel üks S Pen’i funktsioon, kui hõljute lihtsalt pliiatsi sulega ekraani kohal, et näha e-kirja sisu, ilma et peaksite seda avama või galeriis olevaid pilte vaatama.

Ka loovuse võimalused on Note 8 S Peniga laiad, sest saad teha selliseid asju nagu ekraani või pildi osa kärpimine ja valimine.

Ja muidugi ei ole puudu ka võimalustest end joonistuste ja maalimisega väljendada. See on nagu kunstistuudio sinu taskus.

Aga ära unusta, et kui sa paned selle S Pen’i tagasi oma sisseehitatud hoidikusse, saab seadet endiselt kasutada nagu iga teist tahvelarvutit puuteekraani kaudu.

Ja muidugi on olemas palju rakendusi, sealhulgas sellised lemmikud nagu Twitter, Facebook ja Instagram, mis toimivad seadmes suurepäraselt.

JUHTIMUS

Samsung Galaxy Note 8 on hoogsa jõudlusega tänu 2 GB RAM-ile ja särtsakale 1,6 GHz neljatuumalisele protsessorile.

See teeb kasutaja jaoks kõik raskused ära, kui tegemist on rakenduste avamise ja sulgemisega ning rakenduste vahel vahetamisega.

Ja see kõik annab Note 8-le ka võime hõlpsasti oma rakendusi mitmikülesandeid teha ja käivitada kahte rakendust samaaegselt, nagu me nägime jagatud ekraani funktsiooniga.

Üks Note 8 nõrkus peab olema mõnede Google Play poest allalaaditavate rakenduste standard.

Mõned rakendused külmutasid ja kukkusid kokku, kuid see on pigem rakenduste kui Note 8 tahvelarvuti süü.

Kuid tuleb märkida, et ka mõned Samsungi enda rakendused külmusid meil.

Raamatut lugedes ei suutnud me Readers’ Hubis lehekülge edasi liikuda ega ühtegi muud ekraanil olevat käsku aktiveerida.

Me pidime rakendusest väljuma ja selle käivitamise seadetes peatama, enne kui saime lugemist jätkata.

Õnneks oli see väga harv juhus. Peale selle toimis Galaxy Note 8 laitmatult.

Tänu 4600 mAh akule suutsime Note 8-d kasutada kaks päeva, enne kui oli vaja laadijale järele jõuda.

Isegi pideva S Pen’i kasutamisega kestab aku kuni 14 tundi – see on peaaegu kaks täis tööpäeva.

Samsung Galaxy Note 8 on oma suuruse, funktsioonide, disaini ja jõudluse poolest väga hea.

Loomulikult tuleb sellise suurusega seade paratamatult võrrelda iPad Miniga.

Note 8-l on suurem ekraaniresolutsioon, see pakub mugavat S Pen’i, millega saab otse ekraanile joonistada, ning sellel on microSD-kaardipesa, et laiendada 16 GB suurust pardamälu.

Kuid 459 dollariga on Samsung Galaxy Note 8 90 dollarit kallim kui 16 GB suurune iPad Mini wi-fi (369 dollarit). Samuti on see umbes 200 dollarit kallim kui Google’i enda Nexus 7 Android 7-tolline tahvelarvuti.

Kuid need võrdlused ei ole päris samasugused, sest S Pen ja paremad multitegutsemisvõimalused on Samsung Galaxy Note 8 selge eristav tegur.

Kui need lisafunktsioonid sobivad teie vajadustele, siis tasub selle eest kindlasti rohkem maksta.

Samsung Galaxy Note 8 (16 GB)

Seotud lood

Eelmine artikkelSamsung 75-tollise 8K Neo QLED Smart TV ülevaade – pidu silmadele ja kõrvadele
Järgmine artikkelSamsung Galaxy Note 9 läbivaatamine – võimsus, mis pakub kõikvõimalikke võimalusi

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia