Avaleht Uncategorized Samsung Galaxy Note II 4G nutitelefoni ülevaade

Samsung Galaxy Note II 4G nutitelefoni ülevaade

1
0

Samsungi Galaxy Note II võib täpselt kirjeldada kui Galaxy S III steroididel, millel on sarnane disain, kuid palju suurem 5,5-tolline ekraan ja S Pen pliiats.

Seade võtab suurema osa Galaxy S III funktsioonidest ja rakendustest ning pakub neid suuremas mahus, kuid lisab ka mõned unikaalsed funktsioonid, mis on võimalik tänu suuremale ekraanile ja S Pen’ile.

Android 4.1.1 operatsioonisüsteemi kasutav Samsung Galaxy Note II on suurepärane järg algsele Note’ile, mis viis nutitelefonid julgelt tahvelarvutite territooriumile.

Ja kuigi “phablet” on täpne viis seda kirjeldada, on Note II vaatamata oma suuremale suurusele siiski hõlpsasti kaasas kantav.

Galaxy Note II on võtnud eeskuju Galaxy S III disainist, millel on samad ümarad servad ja stiil.

Seade on 15,1 cm pikk, 8,05 cm lai ja 9,4 mm paks ning kaalub 182,5 g.

Tegemist on suure telefoniga, kuid see mahub siiski hõlpsasti taskusse või kotti. Esimene reaktsioon, kui inimesed seda nägid, oli üllatus selle suuruse üle, kuid mõne minuti pärast olid nad lummatud.

Samsung Galaxy Note II ekraanil domineerib 5,5-tolline Super AMOLED ekraan, mille all on koduklahv ning mõlemal pool menüü ja tagasi pehmed klahvid.

Vasakul serval on helitugevuse tõstmise ja langetamise lüliti ning ülemisel serval on 3,5 mm kõrvaklapipesa.

Paremal serval on sisse/välja/luku klahv ja alumisel serval on microUSB laadimis-/sünkroonimisport.

Tagaküljel on Note II 8-megapiksline kaamera, mis on keskendatud ülemise serva lähedale LED-välklambi kõrvale.

Alumisel serval on ka Note II S Pen’i mälupesa. S Pen ise saab kirjutada otse ekraanile, kuid sellel on ka funktsioon nimega AirView, mis võimaldab e-kirjade ja dokumentide eelvaadet, kui viia sulepea üle ekraani.

Samsungi Galaxy Note II-l on 4G-ühendus nii Telstra kui ka Optuse võrgus, mis võimaldab seadmest kiiret allalaadimist ja üleslaadimist.

Suur ekraan teeb suurepärase lava toote paljude funktsioonide nautimiseks.

Tänu nii suurele ekraanipinnale saavad kasutajad kasutada funktsiooni nimega Multi Window, mis võimaldab kasutajatel kaks rakendust korraga lahti hoida.

Lihtsalt vajutage ja hoidke all tagaklahvi ning ekraani küljele ilmub väike vahekaart.

Kasutajad saavad avada selle vahekaardi ja valida sellest menüüst kaks rakendust, mida nad soovivad samaaegselt kasutada.

Lihtne režiim on veel üks mugav funktsioon, mis paigutab kõik seadme peamised seaded ja rakendused koduekraanile, et anda kasutajatele kiire juurdepääs.

Kuid mõned Note II kõige muljetavaldavamad funktsioonid on seotud S Pen’i kasutamisega.

AirView võimaldab teil teha eelvaate kaustas olevatest piltidest, e-kirjadest või kalendrikannetest, kui hõljute S Peniga selle kohal. Ekraanile ilmub väike sinine täpp, mis näitab, et S Pen on lähedal ja see lihtsustab kasutajal selle õiget asukohta.

See on mugav aja kokkuhoidev funktsioon, mis võimaldab faili või kande sisu vaadata ilma rakendust avamata.

Ja kuna nimes on pliiats, sobib S Pen muidugi suurepäraselt märkmete tegemiseks nagu tavalise märkmikuga.

Kuid seadmel on ka suurepärane käekirjatuvastus neile, kes soovivad pigem kirjutada kui klaasi kirjutada.

Samuti on võimalik teha märkmeid ka kõne ajal, nii et unusta pliiatsi ja paberi kaasas kandmine.

Note II-l on veelgi rohkem märkmikumalle, nii et kasutajad saavad tõesti oma loovuse vabaks lasta.

Photo Note – nagu nimigi ütleb – võimaldab kirjutada märkmeid otse fotodele.

Easy Clip – teine nimetus, mis kirjeldab täpselt funktsiooni – võimaldab kasutajatel lõigata ja salvestada sisu, sealhulgas teksti ja pilte, et neid jagada või salvestada seadme albumisse.

Galaxy Note II on ka täieõiguslik suure ekraaniga GPS-seade, kuhu on eelnevalt laetud Navigoni rakendus, mis annab suunajuhiseid.

JUHTIMUS

Samsung Galaxy Note II on varustatud neljatuumalise 1,6 GHz protsessoriga ning tulemuseks on muljetavaldav ja hoogne jõudlus.

Seda näitab seadme reaalajas märkmete tegemise võime, mis reageerib sama kiiresti kui päris pliiatsiga paberile kirjutamine.

Teine näide töötlusvõimsusest on võime mängida kõrglahutusega videot aknas, samal ajal kui kasutate mõnda muud rakendust või navigeerite avakuval.

Seadme 5,5-tolline ekraan on särav ja selge ning võimaldab palju lihtsamalt veebi sirvida ja rakendusi vaadata.

Ja kuna ekraanil on nii palju lisaruumi, pakub see ka märkmete tegemiseks või visandamiseks palju rohkem võimalusi.

Galaxy Note II 8-megapiksline kaamera on samuti hea ja teeb häid pilte.

Sellel on näotuvastuse funktsioon, et keskenduda pildi subjektidele koos funktsiooniga Best Face, mis teeb kaheksa kaadrit, et saaksite valida iga pildil oleva inimese jaoks parima näo.

Teine Galaxy Note II tugevus on aku, mis kestis raskel kasutamisel kergesti poolteist päeva, enne kui pidime laadijale järele jõudma.

Kuna Note II on suurem seade, siis mahub sinna ka suurem aku ja võimsad kasutajad on väga tänulikud. See on üks suurema seadme kandmise eelis.

Kuid üheks miinuseks on paljude jaoks see suurus, mis teeb seadme käsitsemise ühe käega keeruliseks.

On olemas ühe käega kasutamise režiim, mis võimaldab kasutajatel määrata klaviatuuri ja numbriklahvistiku ning kõnesiseseid nuppe kas ekraani vasakule või paremale küljele.

Käe pöidla raadius on lihtsalt liiga väike, et jõuda kogu ekraanile. Seetõttu otsustas Apple jääda iPhone 5 puhul sama laiuse ekraani juurde.

Galaxy Note II ekraan on nii suur, et mahub täielikult iPhone 5 ekraanipinna sisse.

Meie kasutamisel leidsime, et Galaxy Note II on lihtne seljataskus kaasas kanda.

Üks teine murekoht, mida me seadme juures leidsime, oli küljel asuv tundlik sisse/välja/lukustusnupp, mis mõnikord segas meid, kui me püüdsime fotot teha.

Paar korda kas lukustasime telefoni või käivitasime selle uuesti.

Samsung Galaxy Note II on muljetavaldav mobiiltelefon, mis pakub suurt luksuslikku ekraani, kiiret protsessorit ja ämbritäis praktilisi funktsioone, mis sobivad paljudele kasutajatele.

Kui oled Galaxy Note II kord kogenud, on raske tagasi väiksema ekraani juurde minna.

Samsung Galaxy Note II

Hind: 899 dollarit või Telstra, Optuse ja Vodafone’i paketiga.

Eelmine artikkelSamsung Galaxy Note 8 tahvelarvuti läbivaatamine

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia