Avaleht Uncategorized Samsung Galaxy Note nutitelefoni/tahvelarvuti läbivaatamine

Samsung Galaxy Note nutitelefoni/tahvelarvuti läbivaatamine

1
0

Kui oled Galaxy Note’i suure 5,3-tollise ekraani esialgsest šokist üle saanud, hakkad kiiresti hindama suuremat ekraani suurust ja selle võimalusi.

Samsung nimetab Galaxy Note’i täiesti uueks tooteklassiks, sest nagu nimigi ütleb, saavad kasutajad kaasasoleva S-Peniga ekraanile kirjutada ja joonistada.

Kuid S-Pen on midagi enamat kui lihtsalt ülistatud pliiats – see võib toimida ka hiirena ja võimaldada mitmeid žeste.

Ettevõte plaanib välja tuua ka 10,1-tollise Galaxy Note’i, mis ühendab endas kõik tahvelarvuti ning ploki ja pliiatsi funktsioonid.

5,3-tolline Samsung Galaxy Note töötab Android 2.3 operatsioonisüsteemiga ja sellel on kõik funktsioonid, mida nutitelefonilt ootaks, lisaks on taktiline lisavõimalus, millega saab ekraanile üllatavalt täpselt kirjutada.

See on ülisuur nutitelefon? Kindlasti.

See on mini tahvelarvuti? Jällegi õige.

Samsung Galaxy Note on nüüd saadaval Optuselt ja Vodafone’ilt ning aprilli alguses ka Telstra’lt.

Samsung Galaxy Note on nagu Samsung Galaxy S II steroidides. See on põhimõtteliselt Samsungi populaarse nutitelefoni ülekasvanud versioon.

Sellel on sama välimus nagu Galaxy S II-l, kuni kodunupu ja plastist tagakaaneni välja.

Galaxy Note on suur – väga suur. See mahub ikka veel kenasti ühte kätte, kuid seda võib olla raske ühe käega juhtida, sest ekraan on nii suur.

Selle probleemiga võitlemiseks paigutasime kõik kõige sagedamini kasutatavad rakendused ekraani pikkade servade äärde.

Ekraanidest rääkides on Galaxy Note’i 5,3-tolline HD Super AMOLED-ekraan suurepärane – terav, selge ja särav.

Vaatamata seadme imposantsele suurusele on Galaxy Note’i siiski lihtne meie tagataskus või kotis kaasas kanda. See on 146,85 mm pikk, 82,95 mm lai ja 9,65 mm paks ning kaalub 178 g.

Ülemises servas on kõrvaklapipesa, vasakul on helitugevuse tõstmise ja langetamise klahv ning paremal on sisse/välja/lukustamise klahv.

Alumisel serval on microUSB-port ja S-Pen’i hoidmiskoht.

Sees on 8-megapiksline tagakaamera LED-välguga ja 2-megapiksline esikaamera. Tagumine kaamera on võimeline jäädvustama täis kõrglahutusega videot.

Lisaks kõigile nutitelefoni funktsioonidele lisab Galaxy Note ka võimaluse kirjutada otse ekraanile.

See võib olla teie märkmik, märkmik, Post-It märkmik, joonistusplaat ja lõuend. Kasutajad saavad valida paberi värvi ja tüübi ning muuta hõlpsasti pliiatsi ja pintsli joonistuse suurust, tüüpi ja värvi.

Kuid S-Pen suudab enamat kui lihtsalt joonistada. Seda saab kasutada ka žestide juhtimiseks. S-Pen’i varrel on väike nupp, mida vajutades saab žestide juhtimiseks kasutada ekraanil klõpsates, libistades ja koputades.

Näiteks S-Pen’i kiire topeltpuudutus külgmise nupuga mis tahes ekraanil avab automaatselt märkmeakna, et kirjutada kiire märkus.

Alumisest ülespoole pühkides avaneb menüü, samal ajal kui žestidega vasakule liigutades jõuab kasutaja tagasi eelmisele ekraanile.

S-Pen’i vajutades ja hoides ekraanil, jällegi nuppu vajutades, saab jäädvustada ekraanipildi. See on mugav funktsioon piltide ja kaartide kommenteerimiseks, sest kasutajad saavad seejärel nendele ekraanipiltidele joonistada.

Pilte saab ka kärpida ja välja lõigata ning S-Pen abil redigeerida.

S-Memo on rakendus, mis võimaldab kombineerida mitu faili, näiteks pilte, joonistusi ja kirjutamist ühte dokumenti, nii et suhtlemine on veelgi lihtsam.

Kirjutamisvõimalus on astutud sammu võrra edasi tänu käekirjatuvastusele, mis tähendab, et kasutaja saab kirjutamise asemel kirjutada kõikidesse kohtadesse, kus on lubatud tekstisisestus.

Näiteks saavad Galaxy Note’i omanikud tekstisõnumi trükkimise asemel kirjutada ekraanile ja vaadata, kuidas tekst tuvastatakse ja teisendatakse peaaegu koheselt tekstiks.

Meile meeldis see, et isegi kui Note ei tõlkinud kirjutatu päris õigesti tekstiks, pani ta ka mõned sarnased sõnad, mida saab selle asemel valida.

Samsungi enda rakenduste poes on juba mõned joonistusrakendused, mis on Galaxy Note’ile optimeeritud.

Juba saadaval on sellised joonistusrakendused nagu Zen Brush ja Hello Crayon koos Comic Bookiga, millega saab enda ja oma sõprade pildid koomiksiksiks muuta.

JUHTIMUS

Galaxy Note’i kasutamine on nagu nutitelefoni kasutamine, kuid suuremalt jaolt. Seadme suurus nõuab siiski harjumist. Sellise suurusega seadme kõrva ääres hoidmine helistamiseks võib ka veidi veider tunduda.

Kuid kõik inimesed, kellele Galaxy Note’i näitasime, reageerisid kõigepealt selle suurusele ja ütlesid mõne minuti pärast, kui väga see neile meeldib.

Need lisatollised ekraanimõõdud toovad nii palju kasu.

Veebi sirvimine on Galaxy Note’i puhul täiesti uus kogemus, sest leheküljed kuvatakse hästi ja nende kerimine on väiksem.

Suurema 5,3-tollise ekraani tõttu on ka liikvel olles lihtsam täpselt ja mugavalt kirjutada.

Samsung Galaxy Note’il on kahetuumaline 1,4 GHz protsessor ja see on väga kiire.

Suurema seadme eeliseks on suurem aku ja Galaxy Note’i 2500 mAh aku teeb suurepäraselt tööd, et varustada seadet ja selle 5,3-tollist ekraani pooleteise päeva jooksul.

Ka Galaxy Note’i kaamera on samuti muljetavaldav. Kasutajatel on juurdepääs pildistamis- ja stseenirežiimidele, pildistabilisaatorile, vilkumise tuvastamisele, autofookusele ja GPS-märgistusele.

Ja suur ekraan on suurepärane võimalus oma pilte ja täis kõrglahutusega videoid hõlpsasti kadreerida.

Ärikasutajale võib Galaxy Note olla nii tööloom kui ka meelelahutaja.

Galaxy Note viib PDA (isiklik digitaalne assistent) 21. sajandisse kalendri, e-posti ja turvalise juurdepääsuga ettevõtte võrkudele ning mobiilsete koosolekute võimalustega, nagu konverentsikõned, veebikonverentsid ja isegi jagatud töölauad, rakendused ja dokumendid.

Microsoft Exchange ActiveSync’i ühilduvus tähendab, et Galaxy Note’i saab kasutada ettevõtte võrgus, et sünkroonida e-kirju, võimaldada kaugkonfiguratsiooni ja juurdepääsu ettevõtte aadressiraamatutele.

Muusika, videote ja piltide laadimine seadmesse ja sealt välja on Kies Airi abil lihtne. Lihtsalt ühendage Galaxy Note arvutiga samasse võrku, aktiveerige Kies, sisestage Galaxy Note’i ekraanil olev aadress oma brauserisse ja teil on võimalik lisada ja hallata oma sisu.

ASJAD, MIS MEILE EI MEELDINUD

Galaxy Note’i Austraalia versioonil ei olnud 4G-d. See oli pettumus. Selle lisakiiruse olemasolu oleks andnud selle lisakasti, mis oleks seadme veelgi atraktiivsemaks muutnud.

Kui aus olla, siis Galaxy Note’il on HSPA+, mis on kahe kanaliga 3G-ühendus, nii et Telstra kliendid näevad Next G-s veelgi kiiremat jõudlust.

Enamik rakendusi, mida proovisime Galaxy Note’iga, sobivad hästi suuremale 5,3-tollisele ekraanile, kuid mõned neist ei olnud ilmselt suuremale ekraanile optimeeritud ja jätsid suure osa ekraanist tühjaks.

See on pigem Google’i rakenduste poe kui Samsungi süü, kuid kui sul on suur ekraan, tahad sa seda kogu ulatuses kasutada.

Samsung Galaxy Note on suurepärane näide tootest, mis ühendab nutikalt nutitelefoni ja tahvelarvuti eelised.

Praktilised ühenduvuse funktsioonid, suurem ekraan sirvimiseks, töötamiseks ja sisu vaatamiseks ning võimalus ekraanile kirjutada ja joonistada moodustavad võitva kombinatsiooni.

Meil on alati kaasas märkmik, kuhu iganes me ka läheme, kuid Galaxy Tab oli rohkem kui võimekas asendusmärk, kuid palju rohkem lisatud mitmekülgsust ja lihtsat jagamist.

Ja Note on õige “vahepealse” suurusega, nii et kasutajad ei pea kaasas kandma nii tahvelarvutit kui ka nutitelefoni.

Samsung Galaxy Note’i suurus ei meeldi kõigile, kuid suurele ja kasvavale hulgale ühendatud kasutajatele hakkab kiiresti selguma, et suurem on kindlasti parem.

Samsung Galaxy Note

Hind: 899 dollarit või Optuse, Vodafone’i või Telstra paketiga.

Neli ja pool tärni (viiest)

Eelmine artikkelSamsung Galaxy Note 8 tahvelarvuti läbivaatamine

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia