Avaleht Uncategorized Samsung Galaxy Note20 Ultra ülevaade – võimsus, funktsioonid ja jõudlus ühes atraktiivses...

Samsung Galaxy Note20 Ultra ülevaade – võimsus, funktsioonid ja jõudlus ühes atraktiivses pakendis

1
0

Samsung on seda jälle teinud. Galaxy Note20 ja Note20 Ultra pakuvad sellist võimsust, jõudlust ja funktsioone, mis eristab neid võimekate kasutajate ja kõigi teiste jaoks, kes soovivad omada üht parimat telefoni, mida raha eest osta saab.

Plussid
  • Hämmastav võimsus ja jõudlus
  • Suurepärane ekraan ja kaamera
  • S Pen veelgi kasulikum
  • Samsung Dex, et kasutada telefoni nagu arvutit
  • Hea aku kestvus
Miinused
  • See tagumise kaamera muhk

Samsung Galaxy Note nutitelefonidel on suur fännibaas ja see fännibaas laieneb atraktiivse ja võimsa Galaxy Note20 ja Note20 Ultra ilmumisega.

Need tippseadmed on populaarsed põhjusega – need annavad sinu kätte palju võimsust ja jõudlust ning võimaldavad teha asju ja olla produktiivne ka liikvel olles.

Note20 ja Note20 Ultra pakuvad sülearvutilaadset jõudlust mitte ainult töö tegemiseks, vaid ka sisu loomiseks ja nautimiseks.

Praegusel perioodil, mil me oleme kaugtööd teinud, on selline seade ilmunud ideaalsel ajal.

Ja loomulikult on see ka üsna muljetavaldav meelelahutusseade.

Selle ülevaate jaoks sai Tech Guide suurema Galaxy Note20 Ultra uues Mystic Bronze värvitoonis.

KUJUNDUS

Samsung Galaxy Note20 Ultra on 6,9-tollise Quad HD+ Dynamic AMOLED 2X Infinity O ekraaniga, millel on kumerad servad, resolutsioon 3088 x 1440, 496ppi (pikslit tolli kohta), HDR10+ sertifikaat ja 120 Hz värskendussagedus.

Samsung Galaxy Note20-l on lame 6,7-tolline FHD+ Super AMOLED Plus Infinity O ekraan, mille resolutsioon on 2400 x 1080 ja 393ppi ning HDR10+ sertifitseeritud.

Nagu tavaliselt, on Samsungi ekraanid suurepärased.

Tänu HDR10+ sertifikaadile ja Note20 Ultra 120 Hz värskendussagedusele näevad sinu sisu, rakendused ja veebilehed fantastiliselt välja. Me ei tüdinenud seda ekraani vaatamisest kunagi.

Lisaks väikesele erinevusele ekraani suuruses on erinevus ka ekraani disainis, kuna Note20 pakub lamedat ekraani, samas kui Note20 Ultra on kumerate servadega, et see näeks veidi kvaliteetsem välja.

Note20 ja Note20 Ultra järgivad täpselt Galaxy S20 ja S20 Ultra disaini.

Samsung ütleb, et Note20 on suunatud kliendile, kes võib olla uus Note vahemikus, samas kui Note20 Ultra, seade me keskendume selle läbivaatamise, on suunatud pühendunud ja lojaalne Märkus klient.

Vaatamata oma suurusele ei tundu Note20 Ultra käes liiga suurena ja seda on võimalik kasutada ühe käega, kuid suurema osa ajast, mil me seda kasutasime, oli vaja kasutada kahte kätt.

Tagaküljel on raske mööda vaadata suurest kaamerakuhjast, mis on küllaltki silmatorkav.

See tõuseb tagapaneelist välja peaaegu 4 mm.

Kui telefonil on kate, tasandab see tagapaneeli, kuid ilma selleta ei ole see pinnale asetatuna päris stabiilne.

JUHTIMUS

Uute Samsung Galaxy Note20 nutitelefonide jõuallikaks on 7 nm 64-bitine okta-tuumaline 3 GHz protsessor koos kuni 12 GB RAM-i ja kuni 512 GB RAM-iga. Note20 Ultra lisab ka laiendatavat mälu.

Loomulikult on seadmed saadaval 4G ja 5G variantidena, et saaksid alati kiirelt ühenduses olla.

Sellise arvutusvõimsusega käes võid sülearvuti maha jätta ja Note20-ga palju ära teha.

Suurem ekraan pakub piisavalt ekraani ruumi töö tegemiseks.

Me suutsime oma lugusid kirjutada ja toimetada ning seejärel oma Tech Guide’i veebisaidile postitada, kasutades ainult Note20 Ultra’t.

SAMSUNG DEX

Üks meie lemmikfunktsioone Note’is on alati olnud Samsung DeX – funktsioon, mis muudab seadme lauaarvutiks.

Ja esmakordselt saavad kasutajad nüüd ühendada Samsung DeXi juhtmevabalt nutiteleriga nendeks hetkedeks, kui töö lõpetamiseks või sisu jagamiseks on vaja suuremat ekraani.

Kui aga ühendada Galaxy Note20 või Note20 Ultra lihtsalt HDMI-kaabli abil monitoriga, näete telefoni töölauaversiooni koos brauseri, e-posti, failide ja galerii ikoonidega.

Juhtmevaba klaviatuuri ja hiire lisamisega muutub Note20 äkki lauaarvutiks, mis tänu kiirele protsessorile üllatavalt hästi töötab.

Saime korraga käivitada mitu rakendust ja kasutada brauserit täisekraanil nagu sülearvutis või lauaarvutis.

Ja kui olete lõpetanud, võtke telefon lihtsalt lahti ja kõik on endiselt telefonis, seega ei ole absoluutselt mingit turvariski, kui teil on vaja hot desk’ile minna.

S PEN

Note ei oleks Note ilma S Penita ja see on nüüd kasulikum kui kunagi varem. Suur muutus on seekord aga see, kus S Pen asub – see on vahetatud paremalt alumisest servast vasakule, kus seda saab hoiustada, kui seda ei kasutata.

Sa ei saa mitte ainult kirjutada ja joonistada ekraanil, vaid sa saad ka oma käekirja sirgendada ja teisendada selle tekstiks, et saaksid seda dokumenti lisada.

Kuid see läheb veelgi kaugemale.

Üks suurepärane uus funktsioon Samsungi märkmete rakenduses on võimalus salvestada ja sünkroniseerida heli, kui teete märkmeid.

Seejärel saad seadmes tagasi minna oma käsitsi kirjutatud märkmete juurde ja koputada lauset, et kuulata heli, mis salvestati, kui sa neid sõnu kirjutasid.

S Peniga saab veel rohkemgi teha, sealhulgas juhtida esitlust ning avada kaamera ja aktiveerida katiku. See muudab selfie’de jäädvustamise veelgi lihtsamaks.

S Pen’ile on lisatud ka uued õhus tehtavad žestid, mille abil saab teha ekraanipildi ja naasta avakuvale, hoides nuppu all ja joonistades õhus sümbolit.

S Pen eristab seadet tõesti mitte ainult ülejäänud Samsungi portfellist, vaid ka teistest nutitelefonidest selles klassis.

KAMERA

Kaamera poole pealt pakuvad Samsung Galaxy Note20 ja Note20 Ultra samuti head tulemust.

Note20 Ultra omab 108-megapikslist lainurkkaamerat kuni 50-kordse superlahutusega ja 5-kordse optilise suumiga koos 12-megapikslise ultralainurkkaamera ja 12-megapikslise telekaameraga.

Note20 sisaldab 64-megapikslist telefunktsionaalset kaamerat 3x optilise suumi ja 30-kordse Super Resolution suumiga ning 12-megapikslist ultralaia- ja 12-megapikslist lainurkkaamerat.

Note20-l on 30-kordne ruumiline suum, Note20 Ultra-l 50-kordne – kuid see jääb siiski maha Galaxy S20 Ultra-st, mis suudab saavutada 100-kordse ruumilise suumi.

Mõlemad kaamerad suudavad teha üli teravaid ja heledaid pilte koos live-fookusega, et teha portreepilte, mille tausta hägusust saab kontrollida.

Kaamera saab öise režiimiga hakkama ka hämarates olukordades.

See oli isegi piisavalt hea, et teha mõned päris muljetavaldavad kaadrid öisest taevast ilma statiivita.

Kuid selle tõeline tugevus on videote tegemine.

Note20 ja Note20 Ultra on mõlemad võimelised pildistama 8K videot 24 kaadrit sekundis (24 kaadrit sekundis.

See on hämmastav, et nutitelefonist saab sellist kvaliteeti.

Muljetavaldav on ka pro-videorežiim, mis pakub professionaalset fookust, ekspositsiooni ja helisalvestust.

Kasutajad saavad valida erinevaid mikrofone, mida kasutada sõltuvalt sellest, kust heli tuleb – eest, tagant või igast küljest – ning saab isegi ühendada juhtmeta kõrvaklappidega, sealhulgas uute Galaxy Buds Live’iga, ja kasutada neid heli salvestamiseks.

AKU

Samsung Galaxy Note20-l on 4300mAH aku, Note20 Ultra-l aga 4500mAh aku.

Meie läbivaatamise ajal kasutasime Note20 Ultra oma tavalist nutitelefoni, nii et kasutasime seda alates ärkamisest kuni magamaminekuni.

Me saime terve päeva läbi ja aku oli ikka veel umbes 40 protsenti alles.

Kui me pingutasime, võis see kestma jääda peaaegu järgmise päeva lõunani.

Seega on aku enam kui võimeline hoidma teid terve päeva ja ka järgmise päeva jooksul vooluga.

HINNANG

Samsung Galaxy Note20 on saadaval kolmes värvitoonis – Mystic Bronze, Mystic Green ja Mystic Grey – ning selle hind on 1499 dollarit (4G, 256 GB) ja 1649 dollarit (5G, 256 GB).

Samsung Galaxy Note20 Ultra on saadaval värvides Mystic Black, Mystic White ja Mystic Bronze ning selle hind on 1849 dollarit (4G, 256GB), 1999 dollarit (5G, 256GB) ja 2199 dollarit (5G, 512GB).

VERDICT

Samsung on seda jälle teinud. Galaxy Note20 ja Note20 Ultra pakuvad sellist võimsust, jõudlust ja funktsioone, mis eristab neid võimekate kasutajate ja kõigi teiste jaoks, kes soovivad omada üht parimat telefoni, mida raha eest osta saab.

Eelmine artikkelSamsung 75-tollise 8K Neo QLED Smart TV ülevaade – pidu silmadele ja kõrvadele
Järgmine artikkelSamsung Galaxy Note 9 läbivaatamine – võimsus, mis pakub kõikvõimalikke võimalusi

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia