Avaleht Uncategorized Samsung Galaxy Note8 ülevaade – suur telefon, millel on tohutud võimalused

Samsung Galaxy Note8 ülevaade – suur telefon, millel on tohutud võimalused

1
0

Samsung Galaxy Note8-l oli sel aastal palju kaalul, eriti kuna selle eelkäija – Note7 – läks aasta tagasi sõna otseses mõttes põlema. Kuid hea uudis paljudele Note’i brändi fännidele on see, et Note8 on tõesti kohale jõudnud.

Nutitelefon on oma suure ja suurejoonelise ekraani ning pika nimekirja kasulikest funktsioonidest poolest justkui “mine suurelt või mine koju”.

Samsungi jaoks oli oluline, et Galaxy Note8 sõdiks edasi pärast Note7 katastroofi.

Hiljuti New Yorgis toimunud seadme esitlusel kuulsime kõvade kasutajatelt, kes olid vapustatud, et pidid oma uuest Note7-st loobuma.

See tõi esile asjaolu, et on palju seadme fänne, kes tagastasid toote vastumeelselt.

Oli stiilne kuulda, kuidas Samsung nende kasutajate ees vabandas. Ettevõte tundis, et nad lasid neid alt vedada.

See oli kõik, mida Samsung vajas, et teha Note 8 oma kõigi aegade võimsaim toode. Ja see on õnnestunud suurepäraselt.

samsungnote8review3

DESIGN

Samsung Galaxy Note8 välimus on enamasti inspireeritud oma tallinlasest Galaxy S8-st.

Disainis on näha selgeid sarnasusi, sealhulgas Infinity Display, mille servad ja nurgad on sama õrnalt kumerad, nii et see suudab end sinu käe külge vormida.

samsungnote8review6

Kuid Note8 on suur seade. See on suurejoonelise 6,3-tollise Quad HD+ Super AMOLED ekraaniga ja see on palju telefoni, mida käepäraselt käsitseda.

Kui eelistad väiksemat ekraani, siis ei pruugi Note8 sulle sobida.

Kuid neile, kes tahavad elada Samsungi turundussõnumi järgi – tee suuremaid asju -, siis oleks Note8 ideaalne kaaslane.

See on veidi pikem ja laiem kui Galaxy S8+ ning sellel on sama 18:9 kuvasuhe, mis võimaldab ekraanil võtta peaaegu kogu seadme esikülje.

samsungnote8review2

Lisaks sellele, et see on suurem, on sellel ka kandilisemad nurgad, mis eristavad seda sellest, et tegemist on lihtsalt ülisuure Galaxy S8-ga.

Suurem ekraan annab sulle ka rohkem ruumi S Peniga liikumiseks, mis mahub kindlalt seadme alumisse serva, kui sa seda ei kasuta.

S8 kõrvuti Note8-ga

Note8-l on ka IP68 vee- ja tolmukindlus.

EKRAAN

Samsung Galaxy Note8-l on ilus suur Infinity Display, mis suudab toetada mobiilse HDR-sisu ja pakkuda servadeta vaatamiskogemust resolutsiooniga 2960 x 1440.

Sellise suurusega ekraan ei anna kasutajale mitte ainult piisavalt ruumi kirjutamiseks, dokumentidega töötamiseks ja rakenduste kasutamiseks – see on ka piisavalt suur, et nautida videosisu kvaliteetselt kõikjal.

Ekraani saab kasutada ka multitaskinguks tänu võimalusele käivitada kaks rakendust kõrvuti ja isegi käivitada neid koos uue funktsiooni App Pair abil.

note8handson5

Näiteks võid käivitada samaaegselt Google Maps’i ja oma muusika voogedastuse rakenduse, kui istud auto rooli taha. See säästab aega ja vaeva ning on silmapaistev funktsioon.

Ja neile, kes muretsevad, et ekraaniga on liiga palju tegemist ja kardavad, et nad võivad selle katki teha, on Samsung tutvustanud Screen Assure programmi, mis annab klientidele ühe tasuta ekraani remondi esimese 12 kuu jooksul, kui seade ostetakse enne 31. oktoobrit 2017. aastal.

Ainus kaebus, mis meil ekraani kohta oli, oli see, kui lihtne oli kogemata aktiveerida või liigutada mõni rakendus, kui haarasime telefoni ja puutusime kokku Infinity Display servadega.

samsungnote8review10

Note8 haaramisega harjumine võtab aega, ilma et see tekitaks ekraanireaktsiooni.

Kuid see ei ole mingil juhul probleem – telefoni hoidmiseks on lihtsalt õige ja vale viis ning õige viisi õppimine ei võtnud kaua aega.

S PEN

Osa Note8 DNA-st on S Pen. See on see, mis teeb Note’ist Note’i.

Selle uusima S Peni sulepea läbimõõt on 0,7 mm, mis suudab tuvastada 4096 survetaset. See on täppisinstrument kõigile, kes soovivad kirjutada, joonistada või maalida.

Ekraanil kirjutamine või joonistamine on sujuvam kui kunagi varem ja piisavalt tundlik, et arvata, et käes on tõeline pliiats, mis kirjutab päris paberile.

samsungnote8review1

Lukustusekraani märkmete funktsioon on üks meie lemmikuid, sest see võimaldab kasutajatel alustada ekraanile kirjutamist, kui seade on lukustatud, nii et saate kirja panna üles selle ülesannete nimekirja, ostunimekirja või mis tahes muu idee, mida on vaja kirja panna.

Saate selle märkme ka koduekraanile kinnitada, nii et teile seda pidevalt meelde tuletatakse.

note8handson45

Ja S Pen ei oska mitte ainult kirjutada, vaid ka kuni 71 keelt tõlkida.

Avage lihtsalt kaamera, leidke lause, mida soovite tõlkida, ja viige S Pen selle kohale ning see ilmub teie valitud keeles.

note8handson42

See teisendab isegi valuutasummad ja mõõtühikud.

Veel üks lõbus funktsioon, mida S Peniga saab kasutada, on Live Messaging, mis võimaldab kasutajatel kirjutada, joonistada ja kommenteerida fotosid, mida saab GIF-deks muuta ja kellegagi jagada.

note8handson17

KAAMERA

Note8 eeliseks on kaks objektiivi – esmakordselt Samsungi mobiilseadme puhul.

Üks objektiiv on tele- ja teine lainurkobjektiiv ning mõlemal on optiline pildistabilisaator.

Mõlema eraldusvõime on 12-megapiksline, 2-kordse optilise suumiga ja kuni 10-kordse digitaalse suumiga.

samsungnote8review7

Kahe objektiivi olemasolu võimaldab kasutajatel luua suurepärase teravussügavusega kaadreid, kus esiplaanil on fookuses objekt ja taust on hägune.

Note8 viib selle veelgi kaugemale oma Live Focus režiimiga, mis võimaldab reguleerida taustale soovitud sinise värvuse hulka.

note8handson9

Veel üks funktsioon on Dual Capture režiim, mis lülitab mõlemad kaamerad korraga sisse – üks teeb foto teleobjektiiviga, samal ajal kui teine pakub laia pildi, et sa ei jääks millestki ilma.

Galaxy Note8-ga tehtud fotod olid teravad ja värvipuhangud.

note8handson10

Telefoni Super AMOLED-ekraan kipub Note8 pilte küll lamedamaks muutma, nii et iga foto on värvidest küllastunud.

Võta pilt seadmest välja ja see säilitab endiselt oma muljetavaldava kvaliteedi, kuid värvid on veidi tagasihoidlikumad.

JÕUDLUS

Samsung Galaxy Note8 on jõudluse osas absoluutne võimas seade.

Kapoti all on kaks 2,3 GHz 64-bitist okta-tuumaga 10 nm protsessorit koos 6 GB RAM-i ja microSD-kaardipesaga, et suurendada mälumahtu kuni 256 GB-ni.

note8handson27

SAMSUNG DEX

Kui on üks võimalus Galaxy Note8 võimsust demonstreerida, siis on see Samsung DEX.

DEX võeti kasutusele koos Galaxy S8-ga ja võimaldab kasutajatel seadet dokkida ja luua lauaarvuti kogemus.

Note8 töötab koos sama Samsung DEXi dokiga, et pakkuda veelgi võimsamat ühendatud kogemust.

note8handson29

Kasutajad saavad oma e-kirjadele ligi puhtal kasutajaliidesel ja saavad samaaegselt käivitada mitmeid rakendusi, sealhulgas YouTube’i, Wordi, PowerPointi ja brauserit.

Ühendatud monitoril saab käivitada mänge täisekraanil ja võib arvata, et need jooksevad spetsiaalsest mänguriarvutist.

See on veelgi muljetavaldavam, kui meenutad, et see töötab Note8-l.

note8handson28

Ja kui olete lõpetanud, võtate seadme lihtsalt dokist välja ja liigute edasi, jätmata oma dokumentidest ja andmetest mingeid jälgi, sest kõik on telefonis.

Juba see funktsioon peaks olema piisav põhjus, et tipptasemel mobiilikasutaja võiks tõsiselt kaaluda, kas teha Note8 oma järgmiseks nutitelefoniks.

TURVALISUS

Turvalisuse poole pealt on sul mitu võimalust seadme avamiseks, sealhulgas iirise skaneerimine, näotuvastus, sõrmejälg ja pääsukood.

Iirise skaneerimine ja näotuvastus on peaaegu kohene ja lihtne viis telefoni avamiseks, kui seda lihtsalt vaadata.

Sõrmejäljelugeja asub telefoni tagaküljel paremal pool kaamera välgu kõrval.

note8handson13

See on kaamera vastaspoolel, nii et vähemalt ei määrdu objektiivid sõrmejäljelugejat leida püüdes, nagu Galaxy S8 puhul, kus sõrmejäljelugeja oli otse objektiivi kõrval.

Oleks olnud tore, kui Samsung oleks sõrmejäljelugeja keskele paigutanud, et oleks lihtsam avada nii vasaku kui ka parema käega.

AKU

Samsung Galaxy Note8 aku mahutavus on 3300 mAh, mis koos seadme nutika akuhaldussüsteemiga varustab sind hõlpsasti terve päeva ja ka öösel.

Aku on Samsungi jaoks tundlik teema, arvestades, et see oli Note7-i hädade keskmes, seega ei kavatsenud ta riskida veelgi suurema mahutavusega akuga.

Note8 toetab ka kiirlaadimist oma parda USB-C kaudu, kuid toetab ka juhtmevaba laadimist, mis on ühilduv WPC ja PMA-ga.

VERDICT

Samsung Galaxy Note8 on tähelepanuväärne telefon, millel on suur ekraan, suured võimalused ja suured funktsioonid ning mis sobib võimsale kasutajale, kes tahab kõvasti töötada, mängida ja nautida sisu kõrgeimas kvaliteedis kõikjal. See muudab kindlasti Note7-i probleemid kaugeks mälestuseks.

Samsung Galaxy Note8-l oli sel aastal palju kaalul, eriti kuna selle eelkäija – Note7 – läks aasta tagasi sõna otseses mõttes põlema. Kuid hea uudis paljudele Note’i brändi fännidele on see, et Note8 on tõesti kohale jõudnud. Nutitelefon on oma suure ja suurejoonelise ekraani ning pika nimekirja kasulikest funktsioonidest poolest justkui “mine suurelt või mine koju”. Samsungi jaoks oli oluline, et Galaxy Note8 sõdiks edasi pärast Note7 katastroofi. Hiljuti New Yorgis toimunud seadme esitlusel kuulsime kõvade kasutajate…

Eelmine artikkelSamsung 75-tollise 8K Neo QLED Smart TV ülevaade – pidu silmadele ja kõrvadele
Järgmine artikkelSamsung Galaxy Note 9 läbivaatamine – võimsus, mis pakub kõikvõimalikke võimalusi

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia