Avaleht Uncategorized Samsung Galaxy S III 4G on nüüd saadaval

Samsung Galaxy S III 4G on nüüd saadaval

1
0

Samsungi Galaxy S III on muutunud klientide jaoks veelgi atraktiivsemaks, sest Telstra, Optuse ja Virgin Mobile’i klientidele on nüüd saadaval uus ja kiirem 4G mudel.

Väliselt on telefon peaaegu identne selle aasta alguses välja antud Galaxy S III-ga. See on sama suur ja sama 4,8-tollise ekraaniga, kuid on saadaval kahes uues värvitoonis.

Käesolevas ülevaates keskendutakse uutele funktsioonidele, sealhulgas 4G-le. Meie algse ülevaate Galaxy S III ja selle pika võimete loetelu leiate siit.

Galaxy S III 4G peamised muudatused ja täiustused on kapoti all ja hõlmavad 4G antenni, mis ühendub Austraalia 1800Mhz LTE võrkudega, suurenenud 2GB RAM-i (1GB asemel) ja uusimat Android 4.1.1 Jelly Bean operatsioonisüsteemi.

Suurem RAM-mälu annab 4G Galaxy S III-le lisakiiruse.

Sellel on sama 1,4 GHz neljatuumaline protsessor kui algsel seadmel, kuid 2 GB RAM-i pardal lisab märgatavalt kiiremat jõudlust rakenduste avamisel ja suudab korraga käivitada rohkem rakendusi.

Tarkvara osas on Android Jelly Bean 4.1.1 operatsioonisüsteem sujuv ja veidi teistsuguse välimusega kui eelmise mudeli Ice Cream Sandwichi tarkvara kirjatüübid ja üldine väljanägemine.

Kuid seadme kangelasomaduseks on selle 4G-võimekus. Tänu 1800Mhz antennile töötab seade Telstra ja Optuse 4G võrgus ning Virgin Mobile’i võrgus, mis kasutab samuti Optuse võrku.

Me kasutasime Tech Guide’i testimisel viimastel päevadel seadmes Optuse ja Telstra SIM-kaarti.

Seadmega saavutatud kiirused olid lausa uskumatud, sest Telstra võrgus oli kiirus kuni 53,68 Mbit/s ja Optuse võrgus 41,36 Mbit/s Sydney idapoolses äärelinnas.

Sydney kesklinnas oli Telstra kiirus samuti pidevalt suurem, keskmiselt 30 Mbit/s, samas kui Optus ei jäänud kaugeltki maha, keskmiselt umbes 25 Mbit/s sekundis.

Loomulikult sõltuvad need tulemused mitmest tegurist, sealhulgas 4G-võrgu kasutajate arvust ja teie asukohast.

Kuid üldiselt leidsime, et kui 3G võrk ei ole hea, siis 4G ei ilmu imekombel.

4G lisakiirus, mis võib olla kiirem kui kodune lairibaühendus, võimaldab kiiremat allalaadimist ja üleslaadimist.

Kiirem üleslaadimine – sageli üle 20 Mbit/s nii Telstra kui ka Optuse puhul – tähendab, et saame suuri faile veelgi kiiremini saata ja jagada.

See tuleb kasuks, kui saadate pilte ja videoid e-posti, SMSi ja sotsiaalvõrgustike kaudu.

Ka rakendused, mis peavad internetiga ühendust võtma, töötavad Galaxy S III 4G abil kiiremini.

Üks asi, mis on Galaxy S III uue 4G mudeli ja varasema mudeli puhul samuti sama, on 2100 mAh aku.

Ja kui 3G-mudelil töötas aku hästi, siis 4G-seadme kohta ei saa me sama öelda.

Iroonilisel kombel on just see funktsioon, mis on seadme suurim müügiargument, ühtlasi ka selle suurim vaenlane – 4G.

Nende suurte 4G kiiruste saavutamine mõjutas märgatavalt akut ja see lonkis tööpäeva lõpus hommikul täislaetud akust üle joone.

Ja kui teil on plaanis 4G-ühendust regulaarselt ära kasutada kaasaskantava wi-fi hotspotina, et ühendada oma tahvelarvuti või sülearvuti, siis peaksite laadija kaasas kandma ja olema valmis seda kesk- või hilisõhtuks ühendama.

Samsung Galaxy S III 4G on muutnud niigi suurepärase nutitelefoni veelgi paremaks.

See on võimeline võtma mõõtu hiljuti välja antud iPhone 5-ga – mis on samuti 4G – ja suudab kõigis valdkondades hõlpsasti oma positsiooni säilitada.

Samsung Galaxy S III 4G on nüüd saadaval Optuse, Telstra ja Virgin Mobile’i kaudu kahes värvitoonis – Titanium Gray ja Onyx Black.

Samsung Galaxy S III 4G

Eelmine artikkelSamsung Galaxy Note 8 tahvelarvuti läbivaatamine

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia