Avaleht Uncategorized Samsung Galaxy S III nutitelefoni läbivaatamine

Samsung Galaxy S III nutitelefoni läbivaatamine

3
0

Samsung Galaxy S III on olnud kõige oodatum nutitelefon, mille ettevõte on tootnud Apple’ile sarnase turuletuleku ja sama suure hype’iga.

Samsung tegi head tööd, et koordineerida salajane müügilahendus sõna otseses mõttes tund aega pärast Capitol Theatre’is toimunud suurt esitlusüritust.

Ja kõige rõõmustavam on see, et toode vastab kogu hype’ile, pakkudes intuitiivseid funktsioone, mis sobivad kasutajale, mitte vastupidi.

Samsungil oli pärast fenomenaalselt edukat Galaxy S II alati tööd ja võimas Galaxy S III on kõigis osakondades parem.

Samsung on Galaxy S III puhul näidanud üles muljetavaldavat inseneritehnikat, muutes ekraani poole tolli võrra suuremaks – 4,3-tollisest 4,8-tolliseks -, kuid suurendades seadme üldmõõtu vaid 16 protsendi võrra.

See on veidi kõrgem kui Galaxy S II, kuid sama lai.

Samsung ütleb, et on võtnud oma disainis eeskuju loodusest, kus on samad voolavad jooned ja kumerused nagu kivide ja lehtede puhul.

Sellel on kumer tagapaneel ja ümarad nurgad ning seda raamib kergelt kumer hõbedane raam.

Ülemise serva peal on kõrvaklapipesa, samal ajal kui paremal on sisse/välja/lukk, vasakul helitugevuse tõstmine ja langetamine ning allosas micro-USB sünkroonimis- ja laadimisport.

Galaxy S III esiküljel on ainsaks nupuks kodunupp ning ekraani kohal on 1,9-megapiksline esikaamera ning valgus- ja lähendusandur.

Tagaküljel on 8-megapiksline kaamera, LED välk ja kõlar.

Seade on ka üllatavalt kerge – vaid 133 grammi – ja lainepikkuses – 8,6 mm.

Tagapaneel on valmistatud plastikust, ilmselt selleks, et seade oleks kerge, ja see vähendab veidi üldist ehituskvaliteeti.

Plussiks on see, et Galaxy S III tundub käes suurepäraselt, kuna kumerad servad toetuvad kenasti sõrmedele.

Galaxy S III-l on pikk funktsioonide nimekiri, milles on palju ootuspäraseid, kuid ka mõned uuenduslikud lisad.

Üks esimesi asju, mida inimesed märkavad, on suurepärane 4,8-tolline Super AMOLED-ekraan – see on nüüd Galaxy-seeria kaubamärk.

Seade näeb sind, kuuleb sind ja tuvastab sind, et see töötaks sinu ümber, selle asemel, et sa kohaneksid sellega.

Smart Stay kasutab tegelikult esikaamerat, et näha, kas teie silm on ekraanile suunatud. See funktsioon töötab eriti hästi, kui sirvite veebi, loete e-kirju või e-raamatut, ning takistab ekraani hämardumist lugemise ajal.

Seadme Android 4.0 operatsioonisüsteemi osana saab seadme avada ka näotuvastuse abil, mitte parooliga.

Galaxy S III on kasutusele võtnud ka uue häältuvastussüsteemi S Voice, mis peaks kuulama käske, sisestama teksti ja leidma teavet.

Meie leidsime, et see on suur pettumus. See töötas vaid kolmandiku ajast ja ainult siis, kui olime täiesti vaikses keskkonnas.

See ei ole võrreldav Apple’i suurepärase Siri süsteemiga, mille täpsus on märkimisväärne ja mis tegelikult töötas meie auto mikrofoni kaudu, kui see oli Bluetoothiga ühendatud.

Galaxy S III mikrofon ei ulatunud autosse, kui see oli Bluetoothiga ühendatud – koht, kus sellist funktsiooni eeldatavasti üsna palju kasutatakse.

Samuti on olemas mõned liikumiskäsklused – topeltpuudutus seadme ülaosas viib teid sõnumite, e-posti postkasti ja kontaktide nimekirja ülaossa.

Direct Call töötas samuti hästi ja võimaldas meil helistada testitavale inimesele lihtsalt Galaxy S III kõrva juurde tõstes.

Pardal olev 8-megapiksline kaamera on erakordne ja jäädvustab kvaliteetseid fotosid ning muljetavaldavat Full HD-videot.

Üks probleem, mida oleme teiste mobiilikaamerate puhul leidnud, on katiku viivitus – Galaxy S III puhul ei ole sellist probleemi, sest kaamera viivitus on null ja kaamerarežiimi lülitumine võtab vähem kui sekundi.

Kuid kaamerat täiendavad sellised lisafunktsioonid nagu Burst Shot, mis suudab ühe hooga teha 20 kaadrit, samal ajal kui Best Shot valib mitmest pildist parim pildi.

Ka jagamine on astutud sammu võrra kaugemale, kasutades Buddy Share’i. Seade tunneb pildil ära teie sõprade näod ning võimaldab teil neid ka märgistada ja pilti MMS-i kaudu jagada.

Lemmikfunktsioon oli Pop Up Play, mis võimaldas meil mängida videot ja seejärel muuta selle suurust väiksemaks aknaks ning täita samal ajal muud ülesannet. See tõi tõesti esile neljatuumalise pardaprotsessori võimsuse.

Samuti on pardal S Beam, mis kasutab NFC-d (lähiväljaside), et võimaldada failide jagamist lihtsalt ühilduvaid seadmeid kokku puudutades. 1 GB suurust faili saab jagada minutiga – 10 MB suurust faili sekunditega.

Funktsioone täiendab Wi-Fi Channel Bonding veelgi kiiremaks Wi-Fi-jaotuseks ja Bluetooth 4.0.

JÕUDLUS

Pikk funktsioonide nimekiri on üks asi, kuid mobiilitootjate jaoks on lõpptulemus kiire protsessori ja kauakestva aku olemasolu.

Samsung saavutab selle Galaxy S III puhul hõlpsasti.

1,4 GHz neljatuumalise protsessori kiirus on ilmselge iga käsuga. Kõik toimub koheselt ja ülesandeid saab täita samaaegselt, mida hästi demonstreeris Pop Up Play.

Kuid suurim kompliment peaks minema akule. 2100 mAh aku andis hõlpsasti voolu terveks päevaks ja ka järgmiseks päevaks.

Meil kestis aku poolteist päeva, enne kui see täiesti tühjaks sai, mis paneb selle teistest turul olevatest nutitelefonidest kaugele ettepoole.

Miinuseks on see, et aku täislaadimine võttis üsna kaua aega – üle kolme tunni -, kuid see oli väike hind, mida aku erakordse jõudluse eest maksta.

Oleks olnud tore, kui turuletulekul oleks olnud ka 4G-versioon, kuid Samsungi sõnul on see lähitulevikus saadaval.

Samsung Galaxy S III on seadnud uued mõõdupuud nii disaini, funktsioonide kui ka jõudluse poolest ning on suurepärane Galaxy S II-ga võrreldes hämmastav edasiminek.

Ja see, et protsessor ja aku hoiavad kasutajat ühenduses, teeb seadme veelgi armsamaks igale kliendile, kes otsustab selle osta.

Samsung on Galaxy S III-ga loonud suurepärase tulemuse. See on nutitelefon, mida tuleb võita.

Samsung Galaxy S III

Hind: 899 dollarit või alates 0 dollarist 59 dollariga kuus.

Neli ja pool tärni (viiest)

Eelmine artikkelSamsung Galaxy Note 8 tahvelarvuti läbivaatamine
Järgmine artikkelNVIDIA GeForce RTX 3060 läbivaatamine: Kui sa leiad sellise, siis on see hea eelarve mängutehnika.

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia