Avaleht Uncategorized Samsung Galaxy S10 ülevaade – üks parimaid nutitelefone, mida raha eest saab...

Samsung Galaxy S10 ülevaade – üks parimaid nutitelefone, mida raha eest saab osta

1
0

Samsung on tootnud oma seni parima Galaxy S seadme. Ta on tulnud välja suurepärase ehituskvaliteediga seadmega, millel on hämmastav ekraan, suurepärane kaamera ja uuenduslikud uued funktsioonid. Samsung Galaxy S10 on üks parimaid lipulaevatelefone, mida raha eest saab osta.

Plussid
  • Hämmastav ekraan
  • Suurepärane ehituskvaliteet
  • Ei tundu käes suurena
  • Suurepärane kaamera
  • Juhtmevaba PowerShare
Miinused
  • Ekraanil oleva sõrmejäljelugeja asukoht ja täpsus

Kui teete midagi 10 aastat, siis saate selles väga hästi hakkama. Näide – uus Samsung Galaxy S10 – lihtsalt parim nutitelefon, mille elektroonikagigant on tootnud.

Aastaid tagasi üritas Samsung võistelda ülipopulaarse iPhone’iga, kuid tänaseks on Galaxy S10-ga – see on tulnud välja seadmega, mis on seadnud uue standardi ehituskvaliteedile ja uuenduslikele funktsioonidele nutika välimusega pakendis.

Uuendusi on tehtud kõikjal – ekraanil, kaameral, tehisintellektil ja disainil.

Pane need kõik kokku ja saad ühe kõige täiuslikuma toote tänasel turul.

Meie ülevaate jaoks kasutasime Samsung Galaxy S10+, millel on enamik samu funktsioone, mis S10-l.

DESIGN

S10+ on koheselt äratuntav kui Samsung Galaxy nutitelefon.

Sellel on sama kuju ja kumerad servad ekraanil, kuid veidi suurem ekraan kui S9-l, 6,4-tolline. S10-l on 6,1-tolline ekraan.

Vaatamata suuremale ekraanile ei tundu S10+ käes massiivne telefon.

Tegelikult suutsime enamikku asju seadmega ühe käega hõlpsasti teha.

S10+ tagaküljel on nüüd kolm kaamerat ja kaks kaamerat piiluvad ekraanil olevast august välja.

Samuti ei ole seadmel näha spetsiaalset sõrmejäljelugejat – sellest lähemalt hiljem.

Me oleme ka uue Prism White värvi fännid.

EKRAAN

Taas kord on Samsung ekraaniga välja löödud.

See on särav, terav ja briljantne.

Dynamic AMOLED on valdkonna esimene HDR10+ sertifikaadiga, suurema värvitäpsusega ning parema kontrasti ja heledusega.

Lõpptulemus – videosisu näeb sellel suurepäraselt välja.

Isegi heledates keskkondades peab ekraan kenasti vastu.

Samuti tuleb rõhutada uut Infinity O ekraani – ekraani osa, mis on laseriga välja lõigatud, et võimaldada kahte esikaamerat.

See on notch’i asemel – mida me ei pahanda sugugi.

Kaamera auk paremas ülemises nurgas ei ole liiga pealetükkiv. See sulandub ekraani ülemises osas oleva ülejäänud infoga, nagu aku protsent ja signaalitugevus.

Meile meeldis see, kuidas Samsung on püüdnud seda varjata oma taustapiltidega, millel kõigil on paremas ülemises nurgas tumedad lõigud, nii et kaamera auk ei ole nii silmatorkav.

ULTRAHELI SÕRMEJÄLJE SKANNER

Esimest korda on Samsung eemaldanud füüsilise sõrmejälje skänneri tagapaneelilt ja paigutanud skänneri nüüd ekraani sisse.

Skanner, mis asub ekraani alumise osa lähedal, uurib tegelikult sinu sõrmejälje 3D-kontuure, et see oleks veelgi täpsem.

See oli ainus valdkond, milles me leidsime seadme puhul probleeme.

Meie läbivaatuse jaoks registreerisime oma kaks nimetissõrme ja kaks pöidlat, et sõrmejäljelugeja neid ära tunneks.

Mitmel korral, kui hoidsime seadet käes ja püüdsime pöidla skannerile ulatada, ütles see sageli “No Match”.

Kui proovisime S10+’i ühe käega käes hoides pöidla skannerisse painutada, tähendas see, et seade vaatas meie sõrmejälge külg ees.

Ei olnud ebatavaline, et me pidime seadme avamiseks kolm korda pöialt vajutama.

Mõnel korral kasutasime kõiki viit katset, enne kui olime sunnitud kas 30 sekundi pärast uuesti proovima või kasutama oma pääsukoodi.

Kui sõrmejälje skaneerimisala oleks ekraani keskele lähemal, oleks meie pöidla asetamine seadme avamiseks palju lihtsam.

Praeguses asendis pidime sageli seadet vasaku käega kinni hoidma ja parema pöidlaga skannerile vajutama, et see esimesel korral toimiks.

Kui ekraan on valgustatud, ilmub väike sõrmejälje sümbol, mis näitab, kuhu tuleb panna pöial või sõrm.

Kui aga võtad seadme kätte ja ekraan on pime, siis lendad pimesi. Saate küll teada, kus see umbes asub, kuid see on vaid üks vajalik lisategevus, kui te valesti aru saate.

Ehk siis sõrmejälje sümboli ilmumine pidevalt ekraanile näitab täpselt õiget maandumiskohta.

Meie läbivaatuse seadme jaoks oli olemas tarkvarauuendus, mis pidi parandama ekraanil olevat sõrmejälje skaneerimist, kuid see ei muutnud meie probleeme eriti palju.

Ja ausalt öeldes, ma ei tahtnud tugineda näotuvastusele S10+ lukustuse avamisel, sest see ei ole hea. Oleme näinud juhtumeid, kus Samsungi seadme avamiseks piisas omaniku näo videost.

Samsung peab parandama mitte ainult sõrmejäljelugeja asukohta ekraanil, vaid ka selle reageerimisvõimet ja täpsust.

Huawei Mate20 Pro ekraanil olev sõrmejäljelugeja on paigutatud lihtsamasse asendisse, kuid ka see kannatab samade täpsuse ja reageerimisvõime probleemide all.

Samsungi puhul ei olnud see kunagi probleemiks, kui seadmel oli spetsiaalne füüsiline sõrmejäljelugeja.

S10 päästjaks on Smart Unlock, mis suudab seadme lukustamata jätta, kui see on ühendatud Galaxy Watchi või autoga.

KAMERA

Samsung Galaxy S10+ üks tugevamaid külgi on kaamerasüsteem, mis koosneb kolmest tagakaamerast ja kahest esikaamerast.

Kolme tagakaamera hulka kuulub 16-megapiksline ultralahe objektiiv, mille vaateväli on 123-kraadine, et see vastaks inimsilma vaateväljale.

Keskel on 12-megapiksline lai kahe avaga kahepiksline objektiiv, millel on OIS (optiline pildistabilisaator) koos 12-megapikslise telesuumobjektiiviga, millel on samuti OIS.

Nendele erinevatele objektiividele on lihtne ligi pääseda tänu kaameras olevatele otseteedele, mis võimaldavad kasutajatel vahetada iga kaamera pakutava erineva kaadri vahel.

Ülilainurkobjektiiv on eriti hea maastikufotode tegemiseks ja lihtsalt suurema pildi mahutamiseks.

S10+ esiküljel on kahepiksline autofookusobjektiiv ja teine sügavuskaamera.

S10-l on ainult üks eesmine kahepiksline AF-kaamera.

Eesmise kaameraga saavad kasutajad teha oma tavalisi selfisid, portreepilte hägustatud taustaga ja isegi valida laiema nurga, et mahutada taustale veel üks inimene või mõni vaatamisväärsus.

Kaamera kohta ei olnud üldse mingeid kaebusi.

Mitte ainult pildid ei olnud suurepärased, vaid kaamera ise oli ülikiire ja tundlik ning me oleme võimelised oma pilte hetkega jäädvustama.

Meile ei meeldinud ka kaadrisoovituse funktsioon, mis aitab teil leida pildi jaoks parima kaadri.

Ekraanile ilmub väike ring ja kõik, mida sa pead tegema, on seadet liigutada, et see väike ring oleks pildi keskpunkt, et leida ideaalne kaader.

Ka tehisintellekti abil saate teha suurepäraseid pilte, sest see tuvastab koheselt 30 stseeni, mis annavad teile õige küllastuse ja kontrasti, et saada prograde pilte, ilma et peaksite neid režiime käsitsi valima.

Videopoolel teeb S10 suurepäraselt tööd 4K-kvaliteediga video salvestamisel ning suudab salvestada ka HDR10+ režiimil – see on nutitelefonide puhul esmakordne.

Super Steady on samuti kaasas, et pakkuda paremat stabiliseerimist ja võtta värinad välja oma filmidest, olgu siis tegemist tänaval kõndimise, jalgrattaga sõitmise või suusatamisega mäest alla.

AI

Tehisintellekt optimeerib ka protsessori, pardamälu, aku ja isegi seadme temperatuuri jõudlust, et seade töötaks ainult siis, kui see on vajalik.

See on isegi piisavalt nutikas, et jätta meelde rakendused, mida sa kõige rohkem kasutad, et need oleksid valmis kiiremini käivituma kui kõik muud seadmes olevad rakendused.

BIXBY

Bixby’l on S10+s mõned uued praktilised funktsioonid, sealhulgas Bixby rutiinid, mida saab seadistada erinevate funktsioonide automatiseerimiseks sõltuvalt sellest, mida sa teed.

Näiteks Bixby sõidurutiini abil jääb seade lukustamata, kuvab rakendusi ja kirjatüüpe suuremas suuruses ning su lemmikmuusika voogedastusteenus on valmis.

Sarnase seadistuse saad teha ka töörutiini või õhtuse rutiini jaoks, et kõik vajalikud funktsioonid oleksid käeulatuses ja aku jõudluse optimeerimiseks.

AKU

Samsung Galaxy S10+ on 4100 mAh akuga – see on soliidne hüpe S10 3400 mAh akuga võrreldes.

Oleme S10+-i kasutanud igapäevaselt viimase 10 päeva jooksul ja aku ei ole meid kordagi alt vedanud.

Isegi väga intensiivse kasutamise korral kestab see hõlpsasti terve päeva – ja isegi siis oli veel umbes 30 protsenti aku mahutis alles.

See ei ole küll päris kahepäevane aku jõudlus, kuid tõenäoliselt saab sellega hakkama pooleteise päevani.

TRAADITA VOOLU JAGAMINE

Teine uus funktsioon selle aasta Galaxy S10 seadmetes on Wireless PowerShare, mis muudab telefoni sisuliselt teiste Qi-sertifikaadiga seadmete laadimismatiks.

Kui su sõbrad vajavad energiat, isegi kui neil on hiljutine iPhone, saavad nad selle S10 tagaküljele asetada ja saada energiat, mis aitab neil ülejäänud päeva üle elada.

Seda funktsiooni saab kasutada ka uute Galaxy Budsi ja Galaxy Watch Active’i laadimiseks.

See on mängu muutev funktsioon, millega nad hoiavad oma seadmeid liikvel olles voolu sees.

VERDICT

Samsung on tootnud lihtsalt oma seni parima Galaxy S seadme. Ta on tulnud välja suurepärase ehituskvaliteediga seadmega, millel on hämmastav ekraan, suurepärane kaamera ja uuenduslikud uued funktsioonid.

Jah, Huawei tuli välja ekraanil oleva sõrmejäljelugeja, kolme kaamera süsteemi ja juhtmevaba pöördlaadimisega, kui ta novembris Mate20 Pro välja andis.

Kuid Samsungi pakett on ikka veel üsna veenev, sest ekraanil ei ole süvendeid, materjalid on kvaliteetsed ja selle ümber on ehitatud ökosüsteem, mis hõlmab nüüd Galaxy Buds’i, Galaxy Watchi ja muid kantavaid seadmeid.

Samsung Galaxy S10 on üks parimaid lipulaevatelefone, mida raha eest saab osta.

Eelmine artikkelSamsung Galaxy Note 8 tahvelarvuti läbivaatamine

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia