Avaleht Uncategorized Samsung Galaxy S20 läbivaatamine – uimastamise nutitelefoni kogemus koos pro-taseme kaameraga

Samsung Galaxy S20 läbivaatamine – uimastamise nutitelefoni kogemus koos pro-taseme kaameraga

1
0

Samsung Galaxy S20 on suurepärane. Seade on pakkunud mitte ainult suurepäraseid näitajaid ja tõelist lipulaevakogemust, vaid ka nutikaid ja kasulikke funktsioone. See on kõige mitmekülgsem, paremini disainitud ja funktsioonidega varustatud nutitelefon, mida praegu osta saab.

Plussid
  • Pro-taseme kaamera ja funktsioonid
  • Hämmastav ekraan
  • Elegantne disain
  • Suurepärane aku kestvus
  • 5G ühenduvus
Miinused
  • Tagapaneelil olev kaamerakuhja
  • Samsung Pay ei töötanud mõnikord

Samsungi uus Galaxy S20 seeria lipulaevade telefonid on kindel hüpe eelmisest S10-st edasi. Neil on olemas telgitagused omadused, mida kliendid otsivad, kui nad uuendavad või vahetavad mõne teise brändi vastu – ekraan, kaamera, aku, jõudlus ja 5G.

Mudeli number ei ole tõusnud vaid ühe võrra – Samsung hüppas 11-st kuni 19-ni – seega olid nad meile võlgu suure uuenduse.

Ja just seda me saimegi.

Pealegi ei usu, et Samsung oli liiga innukas avaldama telefoni, mille pealkirjas on 11, vähem kui kuus kuud pärast iPhone 11 turule tulekut.

S20 (6,2-tolline ekraan), S20 Plus (6,7-tolline) ja S20 Ultra (6,9-tolline) on kõik sama põhidisaini j a-kujuga, eri ekraanisuurused on mõeldud erinevatele klientidele.

Kõik ei soovi massiivset telefoni, mistõttu on kasutajatel võimalik valida nende kolme suuruse vahel.

Meie jaoks oli see “mine suur või mine koju”, seega olime S20 Ultra kogu aeg – ja just seda oleme kasutanud paar nädalat ja see ongi selle ülevaate keskmes.

Kuid isegi 6,9-tollist S20 Ultrat oli endiselt lihtne hoida ja kasutada ühe käega.

KUJUNDUS Samsung Galaxy S20 disain on võrreldes S10-ga pisut muudetud, kusjuures suurimad muutused on toimunud Infinity O AMOLED-ekraanil – sellel on nüüd väiksem auk esikaamera jaoks.

Ekraanil on ka vähem langust servas, nii et kõverus ei ole nii tugev, kuid sa saad ikkagi servadeta välimuse koos praktiliselt märkamatute äärikutega.

Teine kõige märgatavam muudatus on telefoni tagaküljel, kus vasakusse ülanurka on paigutatud suurem kaameramassiiv.

S20 Ultra on suurim objektiivide kogum – ja seda põhjusega, sest sellel on kolm objektiivi ja periskoop-stiilis objektiiv, mis pakub kuni 10-kordset optilist suumi. Kaameratest rohkem hiljem.

Kuid on ka väike puudus, sest kaameramassiiv ulatub märgatavalt välja – räägime kahe-kolme millimeetri kaugusele tagapaneelist.

Kuid üldiselt näeb Samsung S20 igas ekraanisuuruses välja elegantne ja kaasaegne.

EKRAAN

Infinity O AMOLED-ekraan näeb välja, nagu arvata võib, super terav ja superhea ning super värviline. Selles pole midagi uut.

Kuid uus on 120Hz värskendussagedus, mida saab seadetes aktiveerida.

See lisab animatsioonidele, kerimisele ja videote vaatamisele sujuvust.

Kerimise ajal on vähem värinat ja kui vaatate ekraanil kiiret tegevust, näiteks spordiüritusi, märkate paranemist.

Miinuseks on see, et kuna ekraan peab värskendama kaks korda rohkem (tavaline värskendussagedus on 60H), koormab see teie akut veidi rohkem.

See ei mõjuta liiga palju seadme suurepärast aku kestvust, kuid te märkate väikest erinevust.

JÕUDLUS

S20 on võimas 7 nm 64-bitise kaheksatuumalise protsessoriga, millel on 12 GB RAM-i S20 ja S20 Plus’i puhul ning kuni 16 GB RAM-i S20 Ultra puhul – see on sülearvuti tasemel RAM, nii et peaksite saama hea ettekujutuse seadme võimsusest.

Olenemata sellest, kas te töötate või mängite, pakub S20 märkimisväärset igakülgset jõudlust.

KAAMERA

Kahtlemata on see Samsung Galaxy S20 silmapaistvaim omadus. See on peamine müügiargument. Ja põhjusega – see on hämmastav.

S20-l on kolmekordne kaamerasüsteem, mis koosneb 64-megapikslisest telekaamerast, 12-megapikslisest ultralairekaamerast ja 12-megapikslisest lainurkkaamerast.

S20 Plusil on nelja objektiiviga süsteem, millel on samad objektiivid, kuid millele on lisatud DepthVision objektiiv.

Kuid just S20 Ultra on see, mis on tõeliselt väravaalasid nihutanud.

Sellel on uskumatu 108-megapiksline lainurkkaamera, 48-megapiksline telekaamera ja 12-megapiksline ultralaia kaamera koos DepthVisioni objektiiviga.

Kaameratel on uus Space Zoom funktsioon, mis kasutab S20 ja S20 Plus’i integreeritud 3x optilist suumi ja kombineerib selle kuni 30-kordse Super Resolution Zoomiga, mida toetab tehisintellektuaalkoostis.

Kuid see läheb täiesti uuele tasemele S20 Ultra puhul, mis pakub märkimisväärset 10-kordset optilist suumi tänu uue periskoop-objektiivisüsteemi lisamisele, kuid Space Zoomiga kuni jaw-dropping 100-kordse suumiga.

Meie ülevaates oli 100-kordse suumi kasutamine kõigile, kellele me seda näitasime, nagu peotrikk.

Olin Sydney Harbour Bridge’ile vaatega Opera Bar’is lõunatamas ja ütlesin oma sõpradele naeru pärast, et võin suumida kaare peal olevaid silla ronijaid.

Nad ei uskunud mind, kuid kui ma siis näitasin neile suurendatud pilti, mis näitas iga ronija siluetti silla peal, olid nad hämmastunud.

Alguses kasutasin 100-kordset suumi lihtsalt naeru pärast, et näha, kui kaugele ma seda suudan ajada, nagu võite näha selle ülevaate piltidelt.

Kuid väiksema suumi puhul – isegi kuni 50-kordse suumiga – on pildid ikka veel üllatavalt teravad.

100-kordse suumiga tehtud pildid on mõistliku kvaliteediga, kuid jäävad kaamera võimete piirile.

On hea teada, et teil on selline võimsus taskus, kuid te ei kasuta seda kogu aeg – kui te ei taha oma sõpradele muljet avaldada.

Uuendatud kaamerasüsteem on läbivalt täiustatud ja pakub suurepäraseid pilte.

Minu lõunasöögil Opera Baris – mina olin see, kes tegi kõik fotod ja selfie’d ning ma jagasin neid teistele, kellega olin koos, kellel kõigil peale ühe oli iPhone’i ja kõik inimesed kommenteerisid, kui värvilised ja teravad pildid olid.

S20 saab isegi öiste fotode ja pimedate keskkondadega hõlpsasti hakkama ning üllatab sellega, kui palju valgust ta suudab pildile leida.

Kuid ilmselt on meie lemmikfunktsioon kaamera puhul Single Take – sellega saab videoid ja fotosid teha kõigist objektiividest üheaegselt.

Nii et kui sa ei suuda otsustada, kas teha videot või pilti, siis Single Take’iga saad teha kõike seda.

Kui vajutad päästikule, siis filmib see 10-sekundilise video ja kaamera iga objektiiviga tehtud pilte ning esitab sulle 10 võimalust, sealhulgas tavaline video, kiirendatud video, bumerang-video ja mitu pilti, sealhulgas monopildi ja teisi filtritega pilte.

See lahendab kasutajate jaoks palju probleeme, eriti kui nad üritavad jäädvustada väärtuslikke hetki, näiteks kui laps puhub küünlad sünnipäevatordil ära või lööb jalgpallimängus võiduvärava.

Single Take hoolitseb selle eest, et te ei jääks millestki ilma.

Galaxy S20-l on ka vahva videomäng. See suudab telefoniga filmida 8K-videot – see on neli korda suurem resolutsioon kui 4K.

Selline resolutsioon on vinge, kui sul juhtub olema ka Samsungi 8K teler – saaksid videot vaadata selle loomulikus resolutsioonis.

Aga isegi kui sul ei ole 8K-televiisorit, saad 8K-videot kasutada kaadrite püüdmiseks, mis oleksid 33-megapikslised fotod.

See on veel üks võimalus, lisaks Single Take’ile, et sa ei jääks hetkestki ilma.

Kokkuvõttes on S20 Ultra kaamerasüsteem võrratu – turul ei ole paremat nutitelefoni kaamerat.

5G

S20 Ultra on saadaval ainult 5G seadmena, samas kui S20 ja S20 Plus on saadaval nii 4G kui ka 5G variandina, kuigi telekomiettevõtted pakuvad 5G versiooni 4G hinna eest.

5G olemasolu kohe ei ole tohutu mängumuutja – võrk on alles kasutuselevõtu algstaadiumis.

Meil oli telefonis Telstra 5G SIM-kaart ja me mäletame, et nägime 5G vastuvõttu vaid kaks korda – mõlemal korral Sydney CBD-s.

Kuid ma valiksin ikkagi 5G versiooni, sest see kindlustab teie ostu tulevikus.

Lisaks aitab 5G kiirus teil ka neid 8K-videosid üles laadida, mida saate filmida.

AKU

Samsung on aku jõudluse osas naelutatud. S20 Ultra on tohutu 5000 mAh aku – see on tohutu varu, et varustada ekraani, 120 Hz värskendussagedust, kui otsustate selle kasuks, kaamerat ja kõiki kvaliteetseid mänge, mida saate mängida, ning kogu sisu, mida saate voogedastada, kui teil on 5G kiirus käepärast.

Meie ülevaates on telefon täislaadimisega kaks päeva kasutatav ja see oli, kui kasutasime S20 Ultra’t igapäevase juhina.

Ja isegi kui meil oli 120 Hz värskendussagedus sisse lülitatud, oli mõju akule märgatav, kuid ei teinud suurt vahet.

MIS MEILE EI MEELDINUD

Meil ei ole palju, mis S20 puhul ei meeldi.

Samsung Pay kasutamine ei toiminud mõnikord, kui koputasime seadet terminalile. Oli kordi, mil pidin maksmiseks oma tegeliku krediitkaardi rahakotist välja võtma.

Apple Payga ei juhtunud seda kunagi – see töötas alati.

Me juba mainisime seadme tagaküljel olevat suurt kühmu kaameramassiivi jaoks.

See on üsna tugevalt väljendunud – nii palju, et seade ei saa lameda pinna peale toetuda.

Kuid kaasasoleva silikoonkattega on kaamera kaane välisküljega samal tasapinnal.

Samuti on teised arvustajad teatanud autofookuse probleemidest.

Meie seda ei kogenud, kuid Samsung ütleb, et probleem, kui see on olemas, lahendatakse tarkvarauuendusega.

VERDICT

Samsung Galaxy S20 on suurepärane. Seade on pakkunud mitte ainult suurepäraseid näitajaid ja tõelist lipulaevakogemust, vaid ka nutikaid ja kasulikke funktsioone. See on kõige mitmekülgsem, paremini disainitud ja funktsioonidega varustatud nutitelefon, mida praegu osta saab.

Eelmine artikkelSamsung Galaxy Note 8 tahvelarvuti läbivaatamine

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia