Avaleht Uncategorized Samsung Galaxy S21 ja S21 Ultra nutitelefoni ülevaade – tõeline lipulaevade seade

Samsung Galaxy S21 ja S21 Ultra nutitelefoni ülevaade – tõeline lipulaevade seade

1
0

Samsung Galaxy S21, S21+ ja S21 Ultra on tõelised lipulaevaseadmed, mis pakuvad vastupandamatut kombinatsiooni nutikast disainist, suurepärastest funktsioonidest ja suurepärasest kaamerast. Need nutitelefonid näitavad, et Samsung on oma ala tipus.

Plussid
  • Hämmastav kaamera
  • Värske uus disain
  • Suurepärane ekraan
  • Odavam kui S20
Miinused
  • Puudub laiendatav mälu
  • Karbis puudub laadija

Samsung on tabanud 2021. aastal oma uute nutitelefonide Galaxy S21, S21+ ja S21 Ultra lipulaevadega, mis ilmuvad uue aasta esimesel kuul.

Miks oodata? Samsung ütleb, et oli uute seadmetega valmis ja otsustas varakult käima tõmmata.

Ja sellega vähendas Samsung ka Apple’i vaba aega ilma konkurentide toote väljalasketa.

Apple andis iPhone 12 välja kuu aega hiljem kui tavaliselt ja Samsung andis S21 välja kuu aega varem, nii et kokku on Apple’il kaks kuud vähem aega ilma lipulaevakonkurendita.

Ja Samsung Galaxy S21 seeria nutitelefonid on Apple’i iPhone 12 perekonnale vääriline vastane.

Funktsioone on parandatud kõikjal alates disainist, jõudlusest ja kaamerast.

Ja kõik need seadmed on 5G – 4G variante ei ole – mis ütleb palju selle kohta, kui kiiresti 5G-võrkude kunst Austraalias laieneb.

Ja Samsungi seadmed on ka odavamad – umbes 250 dollarit vähem kui eelmise aasta vastav seade S20-seeria.

See kokkuhoid võib olla tingitud sellest, et Samsung järgib Apple’i eeskuju, mis ei sisalda karbis laadimiskivi, mistõttu on odavam toota, odavam pakendada ja ka odavam tarnida.

DISAIN

S21 nutitelefonidel on uus välimus ja tunnetus ning need erinevad selgelt isegi eelmise aasta S20 mudelist.

S21 (6,2-tolline ekraan) ja S21+ (6,7-tolline) on mõlemad lamedate ekraanidega, samas kui S21 Ultra on oma Infinity O AMOLED-ekraani servades peene kaarega.

Kuid suurim disainimuutus on näha tagaküljel, kus pigem kaamerakuhv, mis S21-l vabalt hõljus, on nüüd sulandunud raami vasakusse ülemisse serva.

Samsung ei ole kühmust tagasi tõmbunud – nad omavad seda nüüd.

Ka kliendid ei pane pahaks, sest selles suures kühmus on majutatud hämmastav kaamerasüsteem. Selle nihutamine paneeli servale muudab selle veidi diskreetsemaks.

Tagapaneel on nüüd matt viimistlusega, mis näeb endiselt suurepärane välja ja muudab selle vähem sõrmejäljemagnetiks.

EKRAAN

S21 nutitelefonidel on Dynamic AMOLED 2X Infinity O ekraan, mis näeb vapustav välja – see ei ole üllatus.

Samsungi ekraanid on alati olnud tipptasemel, nende värvid ja heledus on hämmastavad.

S21-seeria visandab ka 120Hz adaptiivse ekraani, nii et videod näevad sujuvamalt välja ja ka kerimine on palju vähem värisev.

Ja kuna see on adaptiivne, suudab see tuvastada sisu, mida sa vaatad, ja leida ideaalse värskendussageduse.

On hoiatus, et selle sisselülitamine ja kohandumine vastavalt sisu kvaliteedile mõjutab aku tööaega.

Meie Samsung Galaxy S21 Ultra läbivaatamisel oli kohanduv ekraan kogu aeg sisse lülitatud ja aku sai ikka veel palju kätte.

EI OLE LAIENDATAVAT MÄLU

Samsungi S21-seeria nutitelefonides on palju, mida armastada.

Kuid me ei ole rahul, et seal ei ole enam laiendatavat mälu, seega ei saa mälu laiendamiseks kasutada microSD-kaarti.

See oli üks Samsungi erinevus iPhone’iga ja nüüd on nad selle ära võtnud.

Seda oleme näinud ka varem Galaxy S seadmete puhul, kuid Samsung taastas selle funktsiooni.

See ei ole küll mingi probleem, kuid oleks olnud hea, kui see oleks olnud pardal, et saaks rohkem tugineda kohalikule salvestusruumile, mitte pilvesalvestusele.

KAMERA

Galaxy S21 seeria kõige huvitavam ja atraktiivsem osa on kaamera.

Samsung ütleb, et kaamera on peamine funktsioon, mis müüb kliendile toote, nii et loomulikult on nad sinna kõik sisse valanud ja selle veelgi paremaks teinud.

S21 ja S21+ on varustatud 10-megapikslise esikaameraga ning kolmekordse tagakaamerasüsteemina 12-megapikslise ultralaia kaamera, 12-megapikslise lainurkkaamera ja 64-megapikslise telekaamera.

Kui sulle on nutitelefoni kaamera veelgi lähemal, siis on S21 Ultra, millel on 40-megapiksline esikaamera ja tagaküljel 12-megapiksline ultralaia-, 108-megapiksline lainurkkaamera ning kaks 10-megapikslist telekaamerat.

Meile meeldib S21 puhul see, et teil ei ole mitte ainult suurepärane riistvara teie käsutuses, et jäädvustada suurepäraseid pilte ja videoid, vaid ka funktsioone, mis aitavad teil luua huvitavat sisu, sealhulgas Space Zoom, Director’s View ja Single Take.

Space Zoom pakub S21 Ultra puhul kuni 100x ja 30x ning see töötab märkimisväärselt hästi ja ka 100x pildist saadav kvaliteet on paranenud.

Uus funktsioon Zoom Lock vastab oma nimele ja aitab teil sihtmärki lukustada, nii et saate seda pildi või video jäädvustamiseks kaadris hoida.

Isegi 30-kordse suumiga – pildid on üllatavalt head ja 100-kordse suumiga on pilt ikka veel muljetavaldav, arvestades, et telefonis on kombineeritud optiline suum ja digitaalne suum.

Teine uus funktsioon on Director’s View, mis võimaldab kasutajatel pildistada videot korraga nii esikaameraga kui ka ühe tagakaameraga.

Nüüd saate filmida oma reaktsiooni sellele, mida näete.

Meie ülevaates filmisime end ise oma koertega rääkides, nii et näete meid ja meie dalmaatoreid Logan ja Ziggy samaaegselt.

Selle funktsiooni kasutusvõimalusi on palju – spordiürituse ja oma reaktsiooni filmimine, sünnipäevapidu või sõpradega jutuajamine.

Funktsiooni Single Take on tagasi rohkem funktsioone, nii et saate korraga pildistada fotosid ja videoid ning näha tulemusi koos filtrite ja efektidega, mille puhul peate vaid valima need, mida soovite jagada.

Loomulikult suudab kaamera teha hämmastavaid pilte ja videoid – kvaliteet on tähelepanuväärne, värvid on erksad ja detailid hämmastavad.

Kasutajad saavad ka 8K-videot filmida ja seda 8K-televiisoril täies kvaliteedis taasesitada, kui neil juhtub olema selline teler.

Aga isegi kui sul seda ei ole, võimaldab 8K-s pildistamine ka videost kaadreid võtta ja need kvaliteetsete fotodena salvestada.

8K-videod on suured failid ja täiendava salvestusruumi olemasolu oleks mugav. See teeb otsuse S21 laiendatavast mälust vabanemise kohta veelgi müstilisemaks.

Kuid üldiselt oleks S21 kaamera hõlpsasti parim kaamera Android-telefonis – ja peaaegu parim kaamera üldse – see on pea võrdne iPhone 12 Pro Maxi kolmekordse kaamerasüsteemiga.

AKU

S21 ja S21+ on vastavalt 4000 ja 4800 mAh akuga, samas kui S21 Ultra – seade, mida me selle ülevaate jaoks kõige sagedamini kasutasime – on 5000 mAh akuga ja tal ei olnud raskusi poolteist päeva täisvõimsusega.

Isegi kohanduva ekraaniga, mis käivitas ekraani kuni 120 Hz, saime me ikkagi terve päeva hõlpsasti läbi.

Esimest korda töötab S21 Ultra’l S Pen, mille Wacomi tehnoloogia võimaldab ekraanile kirjutada ja joonistada.

Sa võid kasutada olemasolevat S Pen’i Galaxy Note’ist või Galaxy Tab’ist või osta S Pen’i eraldi või koos ühilduva ümbrisega, millel on S Pen’i jaoks hoiupesa.

See on tekitanud kuulujutte, et Samsung tapab Note’i seadmeperekonna. Galaxy Note’i seadmete fännina – me loodame, et see ei ole tõsi.

HINNAGA

Samsung Galaxy S21 seeria nutitelefonid on kuni 250 dollarit odavamad kui vastavad S20-seadmed 11 kuud tagasi.

See on hea uudis klientidele, kes vahetavad vanemat Galaxy seadet või kes on Galaxy perekonna uus liige.

Kuid üks põhjus, miks nad on odavamad, võib olla asjaolu, et uute S21 telefonide juurde ei kuulu laadimisplokk.

Jah, nad on võtnud eeskuju Apple’i raamatust ja pannud lihtsalt laadimiskaabli palju väiksemasse karpi.

Nii et tundub, et nüüdsest on BYO-laadija. Me kahtlustame, et teil on juba üks, kuid on palju kolmanda osapoole võimalusi või võite proovida juhtmevaba laadimist.

Mudel ROM RAM HINNAKIRI Värvid
Galaxy S21 Ultra 512 GB 16 GB $2,149 Phantom Black Phantom Silver
256GB 12GB $1,949 Phantom Black Phantom Silver
128GB 12GB $1,849 Phantom Black Phantom Silver
Galaxy S21+ 256GB 8GB $1,649 Phantom Black Phantom Silver Phantom Violet
128GB 8GB $1,549 Phantom Black Phantom Silver Phantom Violet
Galaxy S21 256GB 8GB $1,349 Phantom Grey Phantom White Phantom Violet Phantom Pink
128GB 8GB $1,249 Phantom Grey Phantom White Phantom Violet Phantom Pink

VERDICT

Samsung Galaxy S21, S21+ ja S21 Ultra on tõelised lipulaevaseadmed, mis pakuvad vastupandamatut kombinatsiooni nutikast disainist, suurepärastest funktsioonidest ja suurepärasest kaamerast. Need nutitelefonid näitavad, et Samsung on oma ala tipus.

Eelmine artikkelSamsung Galaxy Note 8 tahvelarvuti läbivaatamine

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia