Avaleht Uncategorized Samsung Galaxy S4 nutitelefoni läbivaatamine

Samsung Galaxy S4 nutitelefoni läbivaatamine

1
0

Pärast Samsungi Galaxy S III suurt edu oli ilmselge, et Galaxy S4 saab olema oodatud järeltulija ja seda põhjusega.

Samsungi uusim nutitelefon töötab Android 4.2.2 Jelly Beaniga ning on nii riistvara, tarkvara kui ka funktsioonide poolest selgelt parem.

Alustuseks on sellel suurem 5-tolline ekraan, ülikiire neljatuumaline protsessor ja täiustatud 13-megapiksline kaamera.

Uute funktsioonide hulka kuuluvad nutikas kerimine, nutikas paus ja žestide juhtimine.

Samsung Galaxy S4 näeb välja peaaegu identne Galaxy S III-ga, kuid suudab siiski mahutada suurema 5-tollise Super AMOLED täiskõrglahutusega ekraani.

See on ka üsna õhuke, vaid 7,9 mm ja tundub veidi vähem plastmassist – kuigi see on ikkagi plastmassist – kui Galaxy S III.

Kuid peamiselt plastist olemise plussiks on see, et see hoiab seadme suhteliselt kerge, vaid 130 grammi kaaluvana.

Ülemise serva peal on 3,5 mm kõrvaklapipesa, vasakul on helitugevuse reguleerimine, paremal on sisse/välja/luku klahv ja alumises servas on microUSB laadimispesa.

Seadme esiküljel on nii kodunupp kui ka pehme menüü- ja taganupp, tagaküljel aga kaamera ja välk.

Mida te ei leia, on väljatõmmatav SIM-kaart, sest erinevalt peaaegu kõigist hiljutistest Android-seadmetest on Galaxy S4-l eemaldatav tagapaneel, et pääseda ligi akule.

Ja siit saavad kasutajad sisestada SIM-kaardi ja microSD-kaardi, et täiendada 16 GB suurust pardamahtu.

Samsung Galaxy S4-i funktsioonide nimekiri on pikk ja sisaldab õhuvaadet, žestide juhtimist, nutikat kerimist, nutipausi ja mõningaid muljetavaldavaid uusi kaamerafunktsioone.

Paberil näevad need kõik üsna muljetavaldavad välja ja enamik neist osutub pisut uudiseks, samas kui mõned olid lihtsalt lausa kavalad.

Alustame Smart Scroll’iga. Kogu idee selle taga on lasta silmadel ekraanil kõndida.

Juba eelmise aasta Galaxy S III suutis tuvastada, et teie silmad on ekraanil ja hoida ekraani hämardumist lugemise ajal.

Galaxy S4 on selle tehnoloogia edasi viinud, kontrollides, kus su silm on ekraanil ja kerides, kui su silmad jõuavad allapoole.

See funktsioon töötas ainult mõned korrad ja sageli kerisime seda, mida lugesime, kui me seda ei soovinud, mis oli tüütu. Hea uudis on see, et kui see teie jaoks ei tööta, saate selle välja lülitada.

Nutipausi kasutatakse videote vaatamisel ja see toimib väga hästi, nii et kui te võtate pilgu ekraanilt kõrvale, siis video peatub ja jätkub, kui te uuesti ekraanile vaatate.

Air View võimaldab teil e-kirjade, dokumentide ja albumite eelvaadet lihtsalt sõrmega ekraani kohal hõljudes, mis on mugav teabe leidmiseks, ilma et peaksite rakendust või konkreetset dokumenti avama.

Seda funktsiooni nägime Galaxy Note II puhul ja Air View kasutamiseks on vaja kaasasolevat pliiatsit.

Air Gesture võimaldab kasutajatel juhtida oma Galaxy S4-i žestidega, mis võetakse vastu seadme esiküljel asuva sensori kaudu.

See võimaldab lihtsaid asju nagu e-kirjade ja veebilehtede kerimine käe üles- ja allapoole liigutamisega.

Kui sirvite oma galeriis olevaid pilte, saate piltidel navigeerimiseks samuti kätt vasakult paremale liigutada.

Saate ka seadet vaigistada või pausida, kui katate käega ekraani, kui meediat mängitakse, ning teha ekraanipilti, kui liigutate käe küljega üle ekraani.

Seade võttis žestid üsna täpselt üles ja seda oli lõbus teha, kuid sama lihtne on ka ekraani puudutamine, nii et selle uudsus võib üsna kiiresti ära kuluda.

Me oleme ju vaid tolli kaugusel ekraanist, nii et see ei päästa meid eriti palju vaeva.

See on suurepärane funktsioon nutiteleril – mida Samsung teeb ja mis muudab kogu kogemuse veidi lihtsamaks -, kuid selle lisamine Galaxy S4-le teeb sellest hea peotriki.

Galaxy S4-i silmapaistvaks omaduseks on 13-megapiksline kaamera, mida on täiustatud mitte ainult kvaliteedi, vaid ka mõne lisafunktsiooniga.

Esimene neist on Dual Camera, mis võimaldab pildistada samaaegselt nii esi- kui ka tagakaameraga, nii et nüüd ei saa sa end kunagi mahajäetuna tunda.

Drama Shot võimaldab sul pildistada liikuvat objekti ja panna need kokku nagu järjestuskaader.

Sound and Shot võimaldab kasutajatel salvestada kuni üheksa sekundit heli koos fotoga.

Pildikvaliteedi poolest annab Galaxy S4 kaamera suurepäraseid tulemusi teravate piltide ja rikkalike värvidega.

S Translator on samuti mugav lisavõimalus, mis võimaldab öelda midagi ühes keeles ja kuulata tõlget inglise, portugali, hiina, hispaania, saksa, korea, jaapani ja prantsuse keeles.

See on mugav funktsioon reisijatele ja on märkimisväärselt täpne. Kindlasti aitab see keelebarjääri ületada, kui olete võõras riigis.

JUHTIMINE

Galaxy S4-i spetsifikatsioonid on üsna muljetavaldavad, alustades selle neljatuumalisest 1,9 GHz protsessorist, mis teeb seadme väga kenasti suminaks.

Huvitaval kombel on mõnel turul saadaval ka kaheksatuumaline protsessor, kuid see on reserveeritud Galaxy S-i 3G versioonile.

Siin Austraalias, kus Galaxy S4 töötab meie 4G-võrkudes, on meile antud neljatuumaline versioon.

Ja see on enam kui piisav võimsus. Seade on väga kiire, nii et rakenduste kasutamine, piltide ja dokumentide avamine on kiire.

Kiirusest rääkides toetab Galaxy S4 ka uusimat wifi standardit 802.11ac, mis on kuni kolm korda kiirem kui 802.11n, kui kasutad kodus 802.11ac ruuterit.

See täiendav wi-fi kiirus ja võimsus on suureks abiks, kui tegemist on sisu jagamise ja sellele juurdepääsu võimaldamisega teie koduvõrgus.

Nüüd kõik oluline küsimus aku kestvuse kohta. Galaxy S4 sai hõlpsasti voolu terve päeva vältel, isegi kui seda kasutati palju.

Meie testides kestis aku kuni poolteist päeva, enne kui pidime laadija järele jõudma.

Isegi kui seade hoiatas meid, et kui aku on alla 15 protsendi langenud, tuleb laadija ühendada – leidsime, et meil oli veel mõned tunnid aega, enne kui aku täielikult välja lülitub.

Ja kuna aku on eemaldatav, on võimalik varuakut kaasas kanda ja see sisse pista, kui oled tõeline energiakasutaja, kes ei taha pimedaks jääda.

Samsung Galaxy S4 on üks kõige ihaldusväärsemaid nutitelefone turul ning ühendab disaini, riistvara, tarkvara ja funktsioonid üheks veenvaks tooteks.

Kindlasti on see seadnud Androidi seadmete jaoks uue standardi ja meelitab palju kasutajaid.

Samsung Galaxy S4

Hind: 899 dollarit või plaaniga

Eelmine artikkelSamsung Galaxy Note 8 tahvelarvuti läbivaatamine

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia