Avaleht Uncategorized Samsung Galaxy S5 nutitelefoni läbivaatamine

Samsung Galaxy S5 nutitelefoni läbivaatamine

1
0

Samsungi Galaxy S5 nutitelefon on märkimisväärne uus seade, mis on tõstnud lati uuendatud disaini ja mitmete uute põhifunktsioonidega.

Samsung on võtnud S5 puhul mõõduka lähenemisviisi ja esitanud täiustatud toote, mis on teinud parandusi õigetes kohtades.

Suurepärase Galaxy S4-i täiustamine oli alati keeruline ja hea uudis on see, et S5 on seda teinud.

Disaini poolest on Samsung Galaxy S5-l rohkem ühist Galaxy Note 3 kui Galaxy S4-ga.

Hõbedane serva serv on sarnane Note 3 omaga ja selle nurgad on kandilisemad kui S4-l, kuid see jagab mõlema DNA-d.

Seadme esiküljel domineerib 5,1-tolline ekraan ja ainus füüsiline nupp on koduklahv.

Vasakul on helitugevuse tõstmise ja langetamise nupp ning paremal on sisse/välja/sünkroonimisnupp nagu teistel Samsung Galaxy seadmetel.

Ülemisel serval on kõrvaklapipesa, samas kui alumisel serval on veekindla klapi taha suletud microUSB sünkroonimis- ja laadimisport.

Üks Galaxy S4-i ainuke kaebus oli seadme “plastiline” tunne, eriti eemaldatava õhukese tagapaneeli puhul.

Ka S5 tagapaneeli saab eemaldada, kuid plastiku asemel tundub see pigem nahksena ja on kaetud väikeste mõlkidega, mis soodustavad paremat haardumist.

Seadmel on mitmeid uusi funktsioone, sealhulgas Androidi operatsioonisüsteem 4.4.2 Kit Kat, 16-megapiksline kaamera, sõrmejäljeandur, pulsikell ning seade on vee- ja tolmukindel.

5,1-tolline Super AMOLED-ekraan on pimestav ja värvidest tulvil – seda ei väsi kunagi vaatamast.

Samsung on kasutajaliidese (UI) puhul kasutanud vähem on rohkem lähenemisviisi ja enamik Androidi enda Kit Kat operatsioonisüsteemist paistab läbi.

Kirjatüübid ja ikoonid on muutunud lamedamaks ja peenemaks ning üldiselt pakub kasutajatele puhast ja lihtsat kasutuskogemust.

Kui Galaxy S4 ilmus, oli palju rõhku pööratud sellistele trikkidele nagu nutisilmade kerimine ja liikumisžestid.

Need on endiselt olemas, kuid kasutajad peavad nende aktiveerimiseks menüüsse süvenema.

Mis on üsna kasulik funktsioon, on uus sõrmejälje skanner kodunupu all. Kasutajad saavad skaneerida kuni kolm sõrme (iPhone 5S võimaldab viis).

Hoolimata sellest, et Apple iPhone 5S-i raamatust on sõrmejäljelugeja paigutatud palju õhemate kodunuppude alla.

Sõrmejälje seadistamiseks tuleb sõrmega pidevalt mitu korda üle kodunupu juhtida, kuni sõrmejälg saab registreerimise lõpule viia.

Aga kui see kord tehtud, siis töötas see hästi, kui meil oli vaja seadet avada.

Meie ainus kaebus oli see, et me ei saanud telefoni sõrmejäljega ühe käega avada.

Kui me proovisime seadet ühes käes hoides pöidlaga pühkida, ei lubanud andur tulla nurga all nagu iPhone 5S-i puhul.

See tähendas, et pidime S5-i teise käega kinni haarama, et veenduda, et me skaneerime sirgjooneliselt vertikaalselt alla üle sensori.

Sõrmejäljelugeja võib tulla kasuks ka maksete autoriseerimiseks, kui PayPal on juba pardal.

Galaxy S5 pardal on sisseehitatud terviserakendus nimega S Health ja see suudab jälgida teie samme, liikumist ja kaloraaži. Aga tapja funktsioon siin on südame löögisageduse monitor.

Aga kuidas saab nutitelefon võtta oma südame löögisagedust? S5 kasutajad hoiavad seadet ekraani näoga enda poole ja asetavad oma nimetissõrme kaamera all oleva välklambi kohale.

Välgu kõrval on tagaküljel oleva süvendi sees sensor, mis valgustab sõrme otsa ereda punase valgusega, et salvestada vereringeandmed.

See oli üsna muljetavaldav ja lihtsalt täiendab teavet, mida saate enda kohta jäädvustada, et parandada oma tervist ja heaolu.

Ja muidugi sobib seade kokku Samsungi nutikellade Gear Neo ja Neo 2 ning aktiivsusrihmaga Gear Fit.

Tõeliselt muljetavaldav on see, et Galaxy S5 on täiesti vee- ja tolmukindel.

Pidevalt hoiatatakse, et eemaldatav tagakate oleks kindlalt kinni pandud, sest kui üks klamber ei ole korralikult sisse pandud, satub vesi sisse ja telefon saab kahjustada või, mis veelgi hullem, sureb täielikult ära.

Me tegime meie uputustesti, pärast kolmekordset kontrollimist, et tagakate oleks suletud koos tihendiga microUSB-portide kohal põhjas, ja see läbis selle edukalt.

Kuid meie jaoks on veekindel funktsioon pigem kaitseks juhusliku tilkumise eest kui selleks, et seda saaks sukelduda.

Galaxy S5 16-megapiksline kaamera ei tee mitte ainult suurepärase kvaliteediga pilte ja videoid, vaid annab ka mitmeid pildistamisrežiime ja redigeerimisvõimalusi.

Kaameral on välkkiire autofookus, nii et saate jäädvustada tegevust kohe, kui see toimub.

Samuti on olemas praktiline HDR-funktsioon, mis võimaldab sul kohaneda tugeva vastvalgusega, näiteks väga heleda taustaga, ja teha ikkagi kvaliteetseid kaadreid.

Neile, kes armastavad selfisid, on olemas režiim nimega Beauty Face, mis silub teie nahka ja annab teile ühtlase jume, enne kui te seda Facebookis jagate.

JUHTIMINE

Galaxy S5-l on neljatuumaline 2,5Ghz protsessor, seega on see pööraselt kiire. Hea teada, et kapoti all on nii palju võimsust.

Tootel on 4G/LTE ühilduvus võrkudes, nii et see on päris kiire, kui laadid alla andmeid, et neid rakendustega kasutada või veebilehti vaadata.

Samuti on seadmes olemas allalaadimise võimendaja, mis võimaldab kasutada LTE-d ja WiFi-ühendust korraga, et kiirendada allalaadimist.

Kui vajad kiiresti faili, lülita see funktsioon sisse, et LTE ja wi-fi töötaksid koos ja saaksid lisavõrgust kuni 90-protsendilise kiirushüppe.

Aku poolel on see, kus Galaxy S5 on näinud tohutut paranemist.

Meie esialgse testimise ajal saime tavaliste seadete juures kergesti poolteist päeva läbi, kui kasutasime seadet nii nagu igapäevaselt – helistades, rakendusi kasutades, pilte tehes ja veebi sirvides.

Kuid aku lisafunktsiooniks on seekord Ultra Power Saving Mode.

Kui see on aktiveeritud, võib see pikendada seadme ooterežiimi päevade võrra. Kui aku on näiteks 55% ulatuses tühi, siis on see veel piisavalt mahla, et olla Ultra Power Saving Mode’is rohkem kui 6 päeva ooterežiimil.

See teeb seda, vähendades kasutatavaid rakendusi miinimumini ja muutes ekraani heledast värvist halltooniks koos lihtsustatud ekraanimenüüga, mis esitab vaid olulised funktsioonid, nagu kõned, sõnumid ja brauser.

Sellele lihtsustatud avakuvale saab lisada ka kolm funktsiooni või rakendust.

Selles režiimis lülitatakse ekraani väljalülitamisel välja mobiilne andmeside ja muud akut kulutavad ühenduvusfunktsioonid, nagu wi-fi ja Bluetooth.

Samsung Galaxy S5 on suurepärane seade, mille funktsioonid on asjakohased kõigile, alates nutitelefoni algajatest kuni võimekate kasutajateni, mistõttu see meeldib laiale tarbijaskonnale.

Seade on hästi disainitud ja võimas ning seda on meeldiv kasutada.

Samsung on Galaxy S5-ga tabanud kodulöögi.

Samsung Galaxy S5

Hind: 929 dollarit või plaaniga.

Seotud lood

Eelmine artikkelSamsung Galaxy Note 8 tahvelarvuti läbivaatamine

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia