Avaleht Uncategorized Uus rakendus saab arvutada standardjoogi arvu veiniklaasis

Uus rakendus saab arvutada standardjoogi arvu veiniklaasis

1
0

Populaarse veinibrändi Jacob’s Creek uus tasuta iPhone’i rakendus, millega saab mõõta standardjookide arvu veiniklaasis…

See järgneb murettekitavale uudisele, et 86 protsenti austraallastest ei tea, mis on standardjook.

Wine Line on maailma esimene rakendus, mis kasutab liitreaalsust, et täpselt määrata, kui palju standardjooke on igas veiniklaasis.

Kasutajad saavad seda teha lihtsalt iPhone’i kaameraga kõnealusele klaasile osutades ja enne veinitüübi valimist selles sisalduva veini piirjooni jälgides.

Rakendus on eelnevalt laetud enam kui 70 erineva veiniga Pernod Ricard Australia portfellist, sealhulgas Brancott Estate, Wyndham Estate ja GH Mumm.

Samuti saab jälgida, kui palju jooke olete teatud aja jooksul joonud, ja aitab korralikult kindlaks teha, kui palju alkoholi on tarbitud.

Wine Line on osa Premium Wine Brand’i algatusest, mille eesmärk on harida tarbijaid alkoholi vastutustundlikul tarbimisel.

Galaxy Researchi poolt Jacob’s Creeki nimel läbi viidud uuringust selgus, et vaid 14 protsenti teadis, et tüüpilises veiniklaasis on 1,5 standardjoogi.

54 protsenti arvas, et tavaline 150 ml veiniannus sisaldab vähem kui 1,5 alkoholiühikut (1,5 standardjoogi).

Ja 32 protsenti ei teadnud, mitu ühikut on 150 ml veiniklaasis.

“Meie ettevõte on kindlalt pühendunud alkoholi vastutustundliku tarbimise edendamisele,” ütles Premium Wine Brands’i tegevjuht Jean-Christophe Coutures.

“Peame oma kohustuseks peamise veinitootjana mitte ainult suhelda sellel olulisel teemal, vaid ka loovalt mõelda ja arendada tarbijatele uuenduslikke pakkumisi. Mul on hea meel tõdeda, et see on saavutatud rakenduse The Wine Line abil.

“See on viimane Premium Wine Brands’i poolt välja töötatud algatuste seerias. Olime üks esimesi ettevõtteid, kes võttis endale kohustuse lisada rasedusmärgistus kõikidele oma toodetele.

The Wine Line on tasuta rakendus iPhone’ile ja on nüüd saadaval App Store’is.

Seotud lood

Eelmine artikkelNetgeari uus 802.11ac ruuter kolmekordistab wi-fi kiirust
Järgmine artikkelUus LifeProof korpus töötab iPhone 5S Touch ID sensoriga

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia