Avaleht Uncategorized Windowsi käivitamine Mac’ile Parallels Desktop 9 abil

Windowsi käivitamine Mac’ile Parallels Desktop 9 abil

1
0

Kui sul on Mac, kuid sul on siiski vaja käivitada Windowsit, saad seda teha sujuvalt uue töölauarakendusega Parallels Desktop 9.

Parallels’i abil saavad kasutajad käivitada samaaegselt nii Mac’i kui ka Windowsi rakendusi ilma taaskäivitamise vajaduseta.

On isegi võimalik vahetada faile Macilt virtuaalsesse Windowsi süsteemi, mille on loonud Parallels – Macide töölaua virtualiseerimise tarkvara number üks.

Parallels Desktop 9 uute funktsioonide hulka kuuluvad pilveteenuste tugi koos Windows 8.1 ja OS X Mavericksi ühilduvusega.

Parallels on kasulik igat liiki kasutajatele, sealhulgas professionaalidele, veebiarendajatele, lapsevanematele, õpilastele ja Mac’i entusiastidele üldiselt.

Kliendid, kes valivad Maci, teevad seda seetõttu, et nad eelistavad operatsioonisüsteemi ning riistvara disaini ja tunnetust.

Parallels võimaldab neil kasutajatel endiselt nautida oma Mac-kogemust, kuid võimaldab neil ka juurdepääsu teatud rakendustele ja dokumentidele, mida saab vaadata ainult Windowsi masinas.

Näiteks võib kasutaja, kes omab Mac’i, vajada töö eesmärgil ligipääsu Windows’i masinale ja kasutada seda ning Parallels teeb selle võimalikuks.

Parallels on oma jõudluse osas oluliselt kiirenenud: kiirus on tõusnud 40 protsenti, käivitamine ja väljalülitamine on 25 protsenti kiirem ning 3D-graafikaga töötamisel ja veebi sirvimisel on tõusnud 15 protsenti.

Uus Parallels’i rakendus toetab pilveteenuseid nagu iCloud, SkyDrive, Dropbox, Google SkyDrive, millele on nüüd võimalik ligi pääseda nii Mac’i kui ka Windowsi poolelt ilma asjatu failide dubleerimiseta.

Parallels töötab nii eelseisva Mac OS X Mavericks operatsioonisüsteemiga kui ka hiljutise Windows 8.1 uuendusega.

Turvalisus on probleemiks, ükskõik millist operatsioonisüsteemi me kasutame ja Parallels toetab individuaalse turvatarkvara paigaldamist, et toetada nii Mac’i kui ka Windowsi virtuaalmasinat.

Tuleb märkida, et Parallels ei sisalda Windowsi operatsioonisüsteemi, nii et Sa pead ostma Windowsi tarkvara versiooni, mille saad paigaldada oma Mac’i virtuaalmasinasse.

Kõik, kes ostavad Parallels Desktop 9 for Mac’i, saavad ka kuuekuulise tellimuse Parallels Accessi rakendusele iPadile, mis võimaldab Mac- ja PC-rakendustele eemalt ligi pääseda ja neid kasutada.

Rakendus võimaldab tahvelarvutist ligipääsemiseks kasutada iPadile omaseid žeste.

Parallels Desktop 9 for Mac on nüüd saadaval aadressil www.parallels.com/desktop või ostetud pakendatud tarkvarana JB Hi-Fist, Dick Smithist, Harvey Norman Next Byte’ist, Apple Stores ja teistest juhtivatest jaemüüjatest.

Selle hind on 89,95 dollarit täisversiooni eest, 54,95 dollarit õpilasversiooni eest ja 54,95 dollarit eelmise versiooni uuendamise eest.

Parallels Access for iPad’i hind on 79,95 dollarit 12-kuulise tellimuse eest.

Seotud lood

Eelmine artikkelRetro Tivoli Audio Model One AM/FM on nüüd Bluetoothiga varustatud
Järgmine artikkelSamsung 85-tollise 8K Neo QLED teleri ülevaade – igal moel uimastav

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia